Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Lieve DIY-ideetjes voor Moederdag!

Gepubliceerd op 1 mei 2023

Het is bijna Moederdag. Voor mij als moeder natuurlijk een favoriete dag in het jaar. Verwend worden met een ontbijtje op bed, een vrolijke knutsel en misschien zelfs een klein cadeautje, daar word je toch blij van?

Voor alle papa’s en kinderen die nog wel een paar leuke ideetjes kunnen gebruiken om mama in het zonnetje te zetten, hier een paar van mijn favoriete Moederdag-verrassingen.

Moederdag begint natuurlijk met een ontbijtje op bed. Naast een glas verse jus d’orange en een gekookt eitje zijn deze aardbeientorentjes Deze link opent in een nieuwe tab leuk om te maken. Schrijf iets liefs op het hartje bovenop. Dat vinden alle mama’s goed wakker worden hoor! En voor bij de thee of koffie zijn een zelfgemaakte hartencake Deze link opent in een nieuwe tab of echte Moederdag-cupcakes Deze link opent in een nieuwe tab natuurlijk een hit. Versier met wat jullie mooi en lekker vinden, dan wordt het vast iets moois!

In de loop van de jaren heb ik heel wat leuke knutsels cadeau gekregen op Moederdag. Favoriet waren deze bosjes bloemen. De een is gemaakt met papieren bloemen Deze link opent in een nieuwe tab, de andere met bloemetjes van pijpenragers Deze link opent in een nieuwe tab. Je kunt natuurlijk precies die kleuren gebruiken die je mooi vindt en ook de vorm en het aantal kun je zelf kiezen. Doe ze in een leuk vaasje of potje en je hebt een schattig cadeautje.

En wat het natuurlijk altijd goed doet, zijn knutsels met hartjes. Je kunt er de leukste dingen mee verzinnen. Zelf ben ik fan van het sieradenkistje Deze link opent in een nieuwe tab in de vorm van een hartje. Ik weet dat je zulke doosjes kunt kopen bij speelgoedwinkels en winkels met knutselspullen (Action, Zeeman, Hema etc). Verven, beplakken en klaar. Ook de hartenhanger Deze link opent in een nieuwe tab is een schatje. Op ieder hart schrijf je een lieve boodschap. En tot slot het hartenlichtje Deze link opent in een nieuwe tab. Heel mooi met een waxinelichtje erin. Als je even doorklikt via de groene linkjes vind je een stap

Lees ook:

Alle blogs

Getest: Vakantiepark De Krakeling

Midden in de prachtige bossen van Zeist ligt Vakantiepark De Krakeling. We hadden al vaker enthousiaste verhalen over dit vakantiepark gehoord, dus hoog tijd om het zelf eens te ervaren! We pakten onze spullen en gingen er met het gezin een nachtje naartoe. En daar kregen we zeker geen spijt van. Lees alles over onze ervaring!

Een weekendvullend programma in Zeist!

Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.

Waarom zwemles volgen bij R&A Vathorst

Collega Maud vertelt over haar ervaringen met R&A Sports & Swimming in Amersfoort.
Mijn vier kinderen hebben inmiddels allemaal hun ABC-zwemdiploma’s. En geloof me, ik zit een stuk rustiger langs het zwembad en aan zee sindsdien. Ik weet nog goed hoe lastig ik het vond om een goede zwemschool te vinden. Waar kijk je naar, waar let je op, wat kost het....

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

Favoriete uitjes & adressen

Een uitje naar Vakantiepark De Krakeling

Spelen en ontdekken in de Struintuin

Fort Vertier kinderfeestje

Play-in; zo cool!

Voorlezen in nijntje museum

Samen in beweging

Vier dierendag tussen buitenvarkens

Voorlezen aan asielkatten

Meer inspiratie

Vier dierendag tussen buitenvarkens

Laarzen aan en breng de varkens een bezoek tijdens de Open Dag van GoedGehouden varkensboerderijen!

Muziek in het museum

Beleef samen het plezier van muziek tijdens deze vrolijke workshops in het nijntje museum!

Onze favoriete uitjes in Zeist met kids

Van spelen bij de Pyramide van Austerlitz tot slapen in het groen. Bekijk onze tips in en om Zeist!

Kabouterdag het Groene Huis

Een gezellige Kabouterdag voor het hele gezin bij Het Groene Huis op Landgoed Schothorst.

Doe mee en maak kans op één van de 4 familietickets voor een Cinekid-film bij jou in de buurt!

Ik doe mee!