

Blogs & inspiratie
Sinterklaas aftelkalender
Gepubliceerd op 7 november 2024
Op zaterdag 16 november komt Sinterklaas aan in Nederland, maar hoeveel nachtjes slapen is het nog tot pakjesavond? Bij ons thuis wordt deze vraag elke dag minimaal 1x gesteld totdat het 5 december is. De Sinterklaasperiode is natuurlijk ook een hele spannende tijd voor de kids!

Print daarom deze gave Kidsproof aftelkalender waarop de kids elke ochtend een vakjes kunnen afkruisen. Op deze leuke manier is het duidelijk voor de kinderen hoeveel nachtjes het nog slapen is tot het heerlijk avondje is gekomen!
TIP: Geeft het vakje een kleur als ze op die dag hun schoen mogen zetten!
Lees voor leuke Sinterklaas inspiratie is ook onze blog met 23 leuke Sinterklaas tips voor thuis Deze link opent in een nieuwe tab.
Veel aftelplezier!
Lees ook:
Alle blogs

De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee
Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.
Avontuurlijk bezoek aan het NMM!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze er zo leuk vinden. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘het bewegende paard’, ‘het levende strategospel’, ‘de stormbaan buiten’ en het 'zelf in een mini-tank rijden'. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Natuuruitjes en buiten activiteiten met kinderen
Het is heerlijk weer om naar buiten te gaan en de prachtige natuur in en om Amersfoort te ontdekken. Op zoek naar een tof natuuruitje of leuke buitenactiviteit voor je kinderen? Lees dan snel verder.Meer inspiratie

Naar de Utrechtse Heuvelrug
Check deze top 8 uitjes voor het hele gezin op de Utrechtse Heuvelrug. Veel plezier!
Disco zwemmen bij R&A
Laat je dansmoves zien bij R&A Sports & Swimming in Vathorst tijdens het disco zwemmen.
100 jaar Fietsend Nederland
Nieuw!Transportfiets, bakfiets en nog veel meer fietsen zie je tijdens deze nieuwe expositie op de Veluwe