

Blogs & inspiratie
Sinterklaas bingo
Gepubliceerd op 13 november 2024
Is Sinterklaas al in het land met de pieten? Om het zeker te weten, gaan we op zoek naar aanwijzingen. Speel de Kidsproof Sinterklaas bingo! Wie heeft er als eerste alle vakjes aangekruist en BINGO?

Zin in een leuk Sinterklaasspel? Dan is dit Sinterklaas bingo spel een leuk idee! Even downloaden, printen en spelen maar! Wie heeft er als eerste Bingo!
Tip: Leuk om de de bingo een wandeling door de wijk/stad/dorp te maken en speuren maar!
Lees ook:
Alle blogs

Wat is er allemaal te doen bij recreatiegebied Zeumeren?
Wanneer er weer van die warme zonnige dagen aanbreken is recreatiegebied Zeumeren bij ons favoriet. Lekker afkoelen en zwemmen met het hele gezin. Maar wist je dat naast het zwemmen er nog veel te beleven in dit groenrijke gebied van Leisutelands? Wij delen onze favoriete tips.
De leukste uitjes met peuters en kleuters in Amersfoort en de Gelderse Vallei!
De regio Amersfoort en de Gelderse Vallei heeft zoveel leuke uitjes te bieden voor de allerkleinsten! Van actieve avonturen tot spannende ontdekkingen, er is voor ieder wat wils. We hebben alle leuke tips verzameld om samen met je peuter/kleuter een onvergetelijke tijd te beleven in deze prachtige omgeving!
Natuuruitjes en buiten activiteiten met kinderen
Het is heerlijk weer om naar buiten te gaan en de prachtige natuur in en om Amersfoort te ontdekken. Op zoek naar een tof natuuruitje of leuke buitenactiviteit voor je kinderen? Lees dan snel verder.Meer inspiratie

Ga je mee naar buiten?
Blote voetenpad, waterdiertjes speuren, interactieve wandelingen en meer!
Disco zwemmen bij R&A
Laat je dansmoves zien bij R&A Sports & Swimming in Vathorst tijdens het disco zwemmen.
Spelen en ontdekken in de Struintuin
Een tof natuuruitje in Leusden voor kinderen t/m 12 jaar!