Tennissen bij LTC Vathorst
Tenniskids is voor kinderen van 4 tot 12 jaar om spelenderwijs te leren tennissen.
Tenniskids is een lesprogramma van kinderen van 4 tot 12 jaar, om spelenderwijs te leren tennissen, waarbij spelplezier en het ontwikkelen van vaardigheden voorop staan. Met speciale lesmaterialen, aangepaste baanlengtes en speciale ballen bereiken we de belevingswereld van de jongste kinderen op een leuke manier. In drie stappen worden kinderen voorbereid op het echte tennisspel op een hele baan; van rood via oranje naar groen.
Uiteindelijk leren de kinderen spelen op de grote baan. Ze zijn groter en sterker. Hun techniek en tactiek worden verder ontwikkeld en wedstrijden gaan een belangrijkere rol spelen als voorbereiding op het competitie tennis Het meest belangrijk blijft wel het plezier wat kinderen aan tennis beleven!!!!!
LTC Vathorst is een jonge gezellige familievereniging met een recreatief karakter. Maar natuurlijk komt ook de prestatiegerichte tennisser aan z’n trekken. Naast de clubkampioenschappen is er elk jaar een open toernooi. De club doet mee aan de externe competitie en er is een interne wintercompetitie. Daarnaast biedt de vereniging volop lesmogelijkheden van hoog gekwalificeerde trainers en is er een wekelijkse toss waar leden van verschillende speelsterktes met elkaar spelen.
Na het tennissen is het goed toeven op het gezellige overdekte terras of in het clubhuis, natuurlijk met een hapje en een drankje. LTC Vathorst heeft nog geen wachtlijst.
Voor de tenniskids mogelijkheden bij LTC Vathorst kun je contact opnemen met Joost Basting, Tel 06 – 215 823 71.
Meer sportclubs voor kinderen vind je op Kidsproof.nl
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Sinterklaasfeest bij Pathé
De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!
Een weekendvullend programma in Zeist!
Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.
Gratis voorstellingen voor kids bij theater Flint
Kom een gluren met je kinderen in het theater en geniet van voorstellingen vol met muziek, dans avontuur, fantasie en meer! Verbreed je horizon en laat je verrassen door drie gratis jeugdvoorstellingen in theater Flint.