Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Weerbaarheid Hoogland

Tijd om wat weerbaarder te worden? Volg een weerbaarheidstraining van SRO in Hoogland.

Kan je wel wat meer zelfvertrouwen gebruiken? Wil je leren om vaker je grens aan te geven en meer voor jezelf op te komen? Wordt het tijd om stevig in je schoenen te gaan staan en wil je leren hoe je met groepsdruk om gaat?

Doe dan mee aan de weerbaarheidstraining in de gymzaal aan de Zevenhuizerstraat 46 in Hoogland. Deze weerbaarheidstraining is voor meiden van 14 t/m 18 jaar.
De kosten voor deze training zijn €1,- per keer (of koop een strippenkaart).

Wil je mee doen? Meld je even aan bij de Buurtsportcoach: sslop@sro.nl.

Klik op de roze websitebutton om naar de website van SRO Amersfoort te gaan.

Tip: In Zwembad Hoogland kun je het A-diploma in 5 maanden halen met de snelzwemcursus.

NV SRO Amersfoort

Zevenhuizerstraat 46

3828 BE Hoogland

Openingstijden Vanaf 9 januari: elke woensdag 17.30 - 18.30 uur.
Prijs €1,- per keer
Mail direct

Mail direct naar NV SRO Amersfoort

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amersfoort

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee

Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.

18 zomervakantie-uitje met kids in en om Amersfoort

Samen herinneringen maken, nieuwe plekjes ontdekken en vooral heel veel plezier beleven. Deze zomervakantie zit vol leuke uitjes voor het hele gezin. Van spetteren en spelen tot theater, natuur en stoere activiteiten. Laat je inspireren door deze leuke zomertips!.

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief