
Pencak Silat – vechtsport
Leren je zelf te verdedigen in een oosterse vechtkunst uit Indonesië afkomstig?
Leren je zelf te verdedigen in een oosterse vechtkunst afkomstig uit Indonesië. Pencak Silat is een uit Indonesië afkomstige vechtsport. En kan gewoon in Amersfoort getraind worden.
Pencak Silat is meer dan “aanvallen en verdedigen”. Respect voor elkaar en discipline zijn een aantal kernwoorden. Naast de zelfverdediging die je leert kan je ook trainen voor deelname aan wedstrijden. Hiervoor wordt veel op bokszakken en stootkussens getraind.
Ben je nieuwsgierig geworden naar pencak silat? Je kan elk moment terecht voor een gratis proefles.
Trek gemakkelijke kleding aan, er wordt op blote voeten getraind.
Leslokatie: Oceaan 6 in de Bron te Vathorst
Meer vechtsporten voor kinderen vind je op Kidsproof.nl
Pencak Silat
Oceaan 6
3825 WC Amersfoort
Openingstijden
Dinsdagavond van 19.30 uur tot 21.00 uur
Vrijdagavond van 19.00 tot 20.15 uur
Prijs
Seizoenscontributie 1e jaar € 190,00
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs

6x de leukste dierenuitjes in de Gelderse Vallei
Ben jij ook zo gek op dieren en heb jij zin in een onvergetelijk dagje uit? Wij hebben 6 leuke dierenuitjes in de Gelderse Vallei voor je op een rijtje gezet. Met deze tips weet je zeker dat het een dag wordt om nóóit meer te vergeten! O ja, ook leuk voor (groot)ouders... Lees je mee?
Sudbury Kinderopvang Amersfoort: vrijheid om te groeien!
Op zoek naar een kleinschalige, inspirerende kinderopvang waar jouw kind vrij kan ontdekken, spelen en leren in eigen tempo?