Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

ABC-diploma Bunschoten

Je ABC-diploma halen kan in de Duker in Bunschoten, voel je een vis in het water.

Bij vier jaar beginnen de gewone zwemlessen voor het Zwem-ABC. Het echte werk gaat nu beginnen: schoolslag, rugcrawl, duiken en survival. Steeds weer nieuwe dingen, elke keer een stapje verder en hoger. De kinderen zwemmen drie keer af. Bij het C-diploma zijn het echte watervrieden. Door al op heel jonge leeftijd met zwemmen te beginnen, is het kind al snel vrij in het water en weet het zich goed te redden. Dat is belangrijk in een land als Nederland; we wonen in en om het water en zoeken het graag op voor onze vrijetijdsbesteding.
 
Er zijn tijdens de zwemlessen in totaal 10 fasen waarin je kind nieuwe vaardigheden leert. Telkens als het de vaardigheden van een bepaalde fase zijn geleerd, dan mag het kindje naar een volgende groep.
Dat is natuurlijk heel knap, dus dat vieren jullie ook. Hoe?
Aan het begin van de zwemlessen, krijgt ieder kind de Regenboogvis; een felgekleurde zwemplank in de vorm van een vis. Na elke fase krijgt het kind een nieuw schubje voor de vis. Het ziet de vis dus mooier worden, met het afronden van iedere fase. Dat is leuk en het motiveert enorm.
 
Ouders ontvangen een boekje met alle informatie over het Zwem-ABC.
Je kunt ook op de website kijken van het Zwem-ABC. De kinderen zwemmen drie keer af: na fase 6 voor het A-diploma, na fase 8 voor het B-diploma en na fase 10 voor het C-diploma. Na het behalen van het C-diploma is de vis compleet.

Andere leslokaties voor zwemlessen voor kinderen vind je op Kidsproof.nl

Zwembad de Duker

Bikkersweg 96

3752 WV Bunschoten-Spakenburg

Mail direct

Mail direct naar Zwembad de Duker

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amersfoort

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Deze Bumba show wil je niet missen met jouw kleintje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Winterpret met deze leuke sneeuwspelletjes

Yes, sneeuw! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen met sneeuw. Wij hebben 12 leuke spelletjes met sneeuw voor nog meer sneeuwpret op een rijtje gezet.

ijsbellen maken

Een winters kunstwerk van ijsbellen maken? Met dit stappenplan maak je ze zelf.

Sleeën zonder slee: 8 tips voor alternatieven

Gaat het eindelijk sneeuwen, heb je geen slee in huis of heb je niet op tijd een slee bemachtigd? Geen paniek. Met deze simpele trucjes glijden je kinderen straks gewoon zonder slee van die heuvel.

13x originele warme chocolademelk ideeën

Bij herfst- of winterweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme chocolademelk! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief