Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ouder en kind zwemmen

In Zwembad de Duker in Spakenburg kun je heerlijk samen met je kleintje zwemmen, pret voor twee!

In het waterrijke Nederland is het belangrijk dat iedereen zo vroeg mogelijk vertrouwd is met water. 

Voor de allerkleinsten vanaf 3 maanden en hun vader of moeder is er babyzwemmen. In het lekker warme water leren de baby’s in het water bewegen, drijven en draaien. Peuters tot 4 jaar kunnen samen met één van hun ouders terecht voor peuterlessen. Je kindje komt met leeftijdsgenootjes in een groep, zodat het lesniveau goed aansluit. Naarmate het kind ouder wordt, stroomt het door naar een volgend groepje. Zo wennen baby’s en peuters spelenderwijs aan het zwembad. Het kind ervaart de overstap naar de gewone zwemles vervolgens als heel natuurlijk.
 
De cursussen hebben een speels en laagdrempelig karakter. De les van 30 minuten zit vol liedjes, opdrachten en oefeningen.
 
Inloopmoment
Kom eens geheel vrijblijvend met je kindje (tot 4 jaar) zwemmen tijdens de Inloop Ouder en kind. De aanwezige badjuf of –meester biedt oefeningen aan, maar zelf met je kindje spetteren en spatten, kan natuurlijk ook.

Meer lokaties voor zwemmen met je kind vind je op Kidsproof.nl

Zwembad de Duker

Bikkersweg 96

3752 WV Bunschoten-Spakenburg

Openingstijden Kijk voor actuele informatie op de website van de Duker
Mail direct

Mail direct naar Zwembad de Duker

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Ga mee op DinoAdventures bij DierenPark Amersfoort

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Getest: Vakantiepark De Krakeling

Midden in de prachtige bossen van Zeist ligt Vakantiepark De Krakeling. We hadden al vaker enthousiaste verhalen over dit vakantiepark gehoord, dus hoog tijd om het zelf eens te ervaren! We pakten onze spullen en gingen er met het gezin een nachtje naartoe. En daar kregen we zeker geen spijt van. Lees alles over onze ervaring!

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

6 x leuke indoorspeeltuinen in en om Amersfoort

Weer of geen weer af en toe moeten je kinderen even wat energie kwijt en lekker spelen! Hier vind je 6 leuke indoorspeeltuinen waar ze kunnen uitrazen. Ook leuk voor een kinderfeestje.

Herfststukjes- jeugdtheater in de herfstvakantie

Vier de herfstvakantie met jeugdtheaterfestival Herfststukjes! Laat je verrassen door vrolijke peutervoorstellingen, grappige familievoorstellingen en mooie verhalen vol fantasie, muziek, dans en verwondering. Voor kleine kijkers, beginnende pubers én natuurlijk voor ouders, opa’s en oma’s.


Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!