Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ouder en kind zwemmen

Heerlijk samen met je kleintje zwemmen en spelletjes doen in zwembad Liendert.

Jong geleerd is goed geleerd ……
 
En het is natuurlijk heel erg gezellig om samen met je kleintje in het zwembad op ontdekkingsreis te gaan.
 
Cursus ouder-en-kindzwemmen
Op maandagochtend is er voor kinderen in de leeftijd vanaf 6 maanden tot 4 jaar een gezellige speel en doe les. De kinderen gaan dan volgens een stappenplan samen met jouw en de juf al spelenderwijs ervaren wat je met water allemaal kan, maar ook wat je (nog) niet kan.
Deze lessen hebben een speels karakter, maar de kleintjes die deze lessen regelmatig bezoeken zullen zich al snel als een vis in het water voelen, en kunnen als ze 4 jaar zijn makkelijk doorstromen naar de zwemlessen.
 
Inloop
Op dinsdagochtend tussen 9.00 uur en 10.30 uur is de inloopochtend voor ouder en kind (6 maanden tot 4 jaar).
Deze ochtend is vooral bedoeld om gezellig samen met andere kinderen te spelen in het water. De kleintjes kunnen zelf ontdekken wat ze leuk vinden. Het ene kind kan uren met een emmertje en een gietertje spelen, terwijl het andere kind al lekker van de kant af wil springen.
Ergens halverwege deze inloop ochtend gaan jullie met z’n allen leuke liedjes in de kring zingen, en al zingende soms zelfs koppie onder…

Meer cursussen Ouder & Kind zwemmen vind je op Kidsproof.nl

Zwembad Liendert

Parelhoenstraat 12

3815 AG Amersfoort

Openingstijden Kijk voor actuele tijden op de website van het zwembad
Mail direct

Mail direct naar Zwembad Liendert

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

12 tips om geld te verdienen met kleedjesmarkt op Koningsdag

27 april is het Koningsdag! Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen op Koningsdag? Lees hier onze 12 favorieten!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

21 toffe tips voor de meivakantie!

Bijna meivakantie. Wat zijn jullie plannen? Er zijn namelijk ontzettend veel leuke uitjes voor het hele gezin. Hieronder vind je inspiratie bij jou in de buurt of ietsjes verder weg om er een topvakantie van te maken! Vergeet niet om ook onze Uitagenda te checken. Deze vullen we dagelijks met leuke uitjes.

Een dagje spetterpret met je kids in het Dolfinarium

Vorig jaar zomer gingen onze Kidsproof reporters naar het waterdierenpark Dolfinarium Harderwijk. En eerlijk is eerlijk… we hadden niet verwacht dat we zó dicht bij zeezoogdieren zouden komen in Nederland!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief