Allurepark ’t Eekhoornnest
’t Eekhoornnest is een kleinschalig en heerlijk rustig familiepark gelegen midden in de bossen.
Allurepark ’t Eekhoornnest is autoluw en kindvriendelijk. Voor jong en ouder zijn er op en nabij het park diverse faciliteiten, die veelal gratis zijn.
Er zijn volledig ingerichte vakantiehuisjes, bungalows, appartementen en woningen voor 2 tot 10 personen. De meeste accommodaties zijn uitgerust met o.a. vloerverwarming, vaatwasser en uiteraard WIFI. 85% van de accommodaties heeft ook een vaatwasser.
Meer kindvriendelijke vakantie adressen vind je op Kidsproof.nl
Blogs & inspiratie
Alle blogs
9x leuke boswandelingen met kinderen
Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in regio Amersfoort. Wij hebben de leukste wandelbossen en -routes voor je op een rijtje gezet!
Het verhaal achter Sint Maarten
Dat kinderen op 11 november massaal de straat op gaan om te zingen voor een zo vol mogelijke snoepzak, dat wist je waarschijnlijk al. Maar wat is eigenlijk het verhaal achter dit lichtjesfeest?
Sinterklaas intochten in regio Amersfoort & Gelderse Vallei
Op zaterdag 15 november 2025 vaart Sinterklaas en zijn Pieten Nederland weer binnen met zijn Pakjesboot. Dit jaar komt hij aan op Texel, maar waar en wanneer komt hij aan in regio Amersfoort & Gelderse Vallei? We hebben een overzicht gemaakt waar je de goedheiligman en zijn gevolg kan ontmoeten.