Allurepark ’t Eekhoornnest
’t Eekhoornnest is een kleinschalig en heerlijk rustig familiepark gelegen midden in de bossen.
Allurepark ’t Eekhoornnest is autoluw en kindvriendelijk. Voor jong en ouder zijn er op en nabij het park diverse faciliteiten, die veelal gratis zijn.
Er zijn volledig ingerichte vakantiehuisjes, bungalows, appartementen en woningen voor 2 tot 10 personen. De meeste accommodaties zijn uitgerust met o.a. vloerverwarming, vaatwasser en uiteraard WIFI. 85% van de accommodaties heeft ook een vaatwasser.
Meer kindvriendelijke vakantie adressen vind je op Kidsproof.nl
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Toffe natuuractiviteiten bij het Groene Huis
In de vakantie heeft het Groene Huis een vrolijk programma vol vogels, speuren en ontdekken!
Nieuw: Music Machines & Me
Ontdek in Museum Speelklok dit gloednieuwe muzieklab!
Meivakantie activiteiten en eierenspeurtocht
Het Oude Ambachten en Speelgoedmuseum organiseert super veel leuke workshops in de meivakantie!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
21 toffe tips voor de meivakantie!
Bijna meivakantie. Wat zijn jullie plannen? Er zijn namelijk ontzettend veel leuke uitjes voor het hele gezin. Hieronder vind je inspiratie bij jou in de buurt of ietsjes verder weg om er een topvakantie van te maken! Vergeet niet om ook onze Uitagenda te checken. Deze vullen we dagelijks met leuke uitjes.
48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit
Wakker worden met fluitende vogeltjes en op pad gaan naar toffe uitjes op wandel- en fietsafstand! Een plek waar kinderen volop kunnen spelen en jullie ook 100% genieten. Tijdens een weekendje weg op De Utrechtse Heuvelrug kan het allemaal!
Voorjaarsactiviteiten in het Openluchtmuseum
In het Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem zit je dit voorjaar helemaal goed: het barst van de leuke extra activiteiten voor gezinnen. Duik in de wereld van trams, kleine kruipers en wol en sluit je dag aan het museum af bij het Kindererf en de grote speeltuin. Nieuwsgierig? Lees gauw verder!