Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Eekhoeve

Pluk jouw eigen groenten en fruit, bewonder de dieren en smul van een boerenijsje op de Eekhoeve!

Ontdek het boerenleven op de Eekhoeve in Veenendaal! Neem een kijkje bij het Theehuis, de Landwinkel, de Zorgboerderij en kom langs bij de Beleefboerderij.

Geniet van een kopje vers gezette koffie met een lekker groot stuk huisgemaakte appeltaart. Smul van een boerenijsje of kom lekker met je vrienden en vriendinnen high tea’en. In de landwinkel vind je verschillende biologische producten.

Scharreleieren, vlees, boerenkaas, groente, fruit en echt boerenijs. Wil jij jouw eigen groenten, fruit en bloemen plukken? Dat kan, in de beleeftuin! Verder vind je op de Eekhoeve kippen, geiten, schapen, cavia’s, paarden, ezels, konijnen en nog veel meer dieren. Kom gezellig langs!

Meer weten over de Eekhoeve? Klik dan op de roze websitebutton.

Ontvang onze nieuwsbrief vol leuke tips nu in je mail!

De Eekhoeve

Dijkstraat 15

3904 DA Veenendaal

Openingstijden Landwinkel:
ma - za: 9:00 - 17:00 uur

Theehuis: 
wo - za: 9:30 - 17:00 uur
Prijs Zie roze websitebutton.
Mail direct

Mail direct naar De Eekhoeve

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Ga mee op ontdekking in de meivakantie

Hé avonturier, ga je in de vakantie mee het Nationaal Militair Museum ontdekken?

Meivakantie activiteiten en eierenspeurtocht

Het Oude Ambachten en Speelgoedmuseum organiseert super veel leuke workshops in de meivakantie!

Spelen op de boerderij

In de meivakantie is speelboerderij De Happyfarm vaker én langer open! Kom eindeloos spelen en genieten

Toffe natuuractiviteiten bij het Groene Huis

In de vakantie heeft het Groene Huis een vrolijk programma vol vogels, speuren en ontdekken!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Een dagje spetterpret met je kids in het Dolfinarium

Vorig jaar zomer gingen onze Kidsproof reporters naar het waterdierenpark Dolfinarium Harderwijk. En eerlijk is eerlijk… we hadden niet verwacht dat we zó dicht bij zeezoogdieren zouden komen in Nederland!

21 toffe tips voor de meivakantie!

Bijna meivakantie. Wat zijn jullie plannen? Er zijn namelijk ontzettend veel leuke uitjes voor het hele gezin. Hieronder vind je inspiratie bij jou in de buurt of ietsjes verder weg om er een topvakantie van te maken! Vergeet niet om ook onze Uitagenda te checken. Deze vullen we dagelijks met leuke uitjes.

12 tips om geld te verdienen met kleedjesmarkt op Koningsdag

27 april is het Koningsdag! Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen op Koningsdag? Lees hier onze 12 favorieten!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief