Genieten op een sloep
Ga het water op, heerlijk genieten op een sloep in de omgeving van Amersfoort!
Bij Genieten op een sloep kun je een bootje huren om heerlijk mee het water op te gaan in Amersfoort en omstreken.
Er zijn meerdere mogelijkheden, zo kun je een sloep met schipper huren, een sloep zonder schipper, een bootje met barbecue arrangement, een lunch arrangement en nog veel meer!
Wil je meer weten over Genieten op een sloep? Klik dan op de roze button.
Een lekker hapje eten met het hele gezin? Kijk dan ook eens op onze uit-eten pagina!
Genieten op een sloep
Openingstijden
Op reserveringPrijs
Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.
Mail direct
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
Halloween activiteiten in en om Amersfoort
Trick or treat! Halloween wordt steeds populairder in Nederland. Wil jij ook Halloween vieren met je kinderen? Wij verzamelden de griezeligste Halloween activiteiten voor kinderen in regio Amersfoort & Gelderse Vallei.
7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!
Trick or treaten zonder stress! Met een súper toffe EXTRA TIP: 'Dubai' brownies! Bakken voor halloween en misschien wel de hele herfst lang!