Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Het Alpacabos

Kom heerlijk wandelen met een Alpaca in de bossen en de heide in Lunteren!

Wat tof! Kom gezellig wandelen met alpaca’s. Het AlpacaBos ligt op de Veluwe. Ze worden graag door jouw uitgelaten in het bos. Alpaca’s zijn over het algemeen geen knuffeldieren, maar een paar van de kun je wel knuffelen!

Hoe ziet een wandeling eruit?
Je kiest eerst je alpaca, die je met zijn tweeën deelt. Daarna ga je met je alpaca het bos in. Er is deskundige begeleiding en er zijn verschillende prachtige wandelroutes door het bos. Je hoeft geen echte wandelaar te zijn, want de wandeltocht wordt aangepast wat jij (en de alpaca) leuk vindt. Jullie wandelen in de omgeving van het Luntersche Buurtbosch.

Totaal duurt de activiteit ongeveer 1,5 uur. Na een uur wandelen kun je de alpaca’s voeren.

Kosten
De kosten voor het alpacawandelen zijn €22,50 per persoon (ook voor kinderen en onderbegeleiding van een volwassene). 

Het Alpacabos is gevestigd op het terrein van Het Uilenbos. Het restaurant van het Uilenbos heeft een uitgebreide menukaart met diverse pannenkoeken en andere lekkernijen, zoals heerlijke salades, broodjes en goede plate gerechten als kipsaté, spareribs of hamburgers. 

Naast lekker eten kunnen kinderen zich ook vermaken in de speeltuin. Hier kunnen ze bijvoorbeeld klimmen en klauteren op de speeltoestellen of spelen in de zandbak. Zo kunnen ouders rustig genieten van hun maaltijd terwijl de kinderen zich vermaken!

Voor meer informatie klik je op de roze websitebutton!

TIP: De ultieme Kidsproof tips gratis en snel op je scherm! Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Het Alpacabos

Beukenlaan 11

6741 KB Lunteren

Openingstijden Zie roze websitebutton
Prijs Zie roze websitebutton
Mail direct

Mail direct naar Het Alpacabos

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Toffe natuuractiviteiten bij het Groene Huis

In de vakantie heeft het Groene Huis een vrolijk programma vol vogels, speuren en ontdekken!

Dolfijne meivakantiekorting!

Ontdek de wondere waterwereld van dichtbij in het Dolfinarium. Nu voor 5 personen maar 75 euro entree.

Stairway to..?

Ontdek samen ladders en trappen in de verrassende familietentoonstelling bij Kunsthal KAdE in Amersfoort.

Ga mee op ontdekking in de meivakantie

Hé avonturier, ga je in de vakantie mee het Nationaal Militair Museum ontdekken?

Uitgelicht

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Blogs & inspiratie

Alle blogs

5x Moederdag verrassingen

Maak Moederdag extra speciaal met deze leuke en creatieve DIY-tips voor cadeautjes.

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Wakker worden met fluitende vogeltjes en op pad gaan naar toffe uitjes op wandel- en fietsafstand! Een plek waar kinderen volop kunnen spelen en jullie ook 100% genieten. Tijdens een weekendje weg op De Utrechtse Heuvelrug kan het allemaal!

21 toffe tips voor de meivakantie!

Bijna meivakantie. Wat zijn jullie plannen? Er zijn namelijk ontzettend veel leuke uitjes voor het hele gezin. Hieronder vind je inspiratie bij jou in de buurt of ietsjes verder weg om er een topvakantie van te maken! Vergeet niet om ook onze Uitagenda te checken. Deze vullen we dagelijks met leuke uitjes.

Voorjaarsactiviteiten in het Openluchtmuseum

In het Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem zit je dit voorjaar helemaal goed: het barst van de leuke extra activiteiten voor gezinnen. Duik in de wereld van trams, kleine kruipers en wol en sluit je dag aan het museum af bij het Kindererf en de grote speeltuin. Nieuwsgierig? Lees gauw verder!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief