Kanocentrum Boerderij Berg
Wil je iets actiefs in de natuur doen? Dan is kanoën een leuke en ontspannende optie!
De kanoroute rond Leusden loopt langs de historische liniedijk met oude bunkers en verdedigingswerken. Je komt met de kano op plekken waar je met de auto, fiets of wandelend niet kunt komen. De totale kanoroute is ongeveer 16 km.
Aansluitend kun je genieten van een compleet verzorgde BBQ of buffet en van ambachtelijk gemaakt ijs.
Reserveren kan door te bellen.
Kijk op Kidsproof.nl voor nog meer leuke tips voor kinderuitjes
Kanocentrum Boerderij Berg
Langesteeg 2A
3831 RZ Leusden
Openingstijden
elke dag van 09.00 uur tot zonsondergangPrijs
1-persoons kano € 6,00 per uur, 2-persoons kano € 9,00 per uur, 3-persoons kano € 11,00 per uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
3 x schattige herfstdiertjes van natuurlijke materialen
Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.
Het verhaal achter Sint Maarten
Dat kinderen op 11 november massaal de straat op gaan om te zingen voor een zo vol mogelijke snoepzak, dat wist je waarschijnlijk al. Maar wat is eigenlijk het verhaal achter dit lichtjesfeest?
Sinterklaas intochten in regio Amersfoort & Gelderse Vallei
Op zaterdag 15 november 2025 vaart Sinterklaas en zijn Pieten Nederland weer binnen met zijn Pakjesboot. Dit jaar komt hij aan op Texel, maar waar en wanneer komt hij aan in regio Amersfoort & Gelderse Vallei? We hebben een overzicht gemaakt waar je de goedheiligman en zijn gevolg kan ontmoeten.