Spelen in plantsoen
De speeltuin is een plek in de wijk waar kinderen kunnen spelen en ouders elkaar kunnen ontmoeten.
Het Caspar van Wittelplantsoen is een stadspark dat tussen de Groningerstraat, Flevostraat, Puntenburgerlaan en het Meesterwerk ligt in het Soesterkwartier.
Het is een plek voor spelen en ontmoeten. Centraal in het plantsoen is een waterelement aangelegd. Dit is een soortgoot die hoger begint en het water langs speelse watervalletjes laat uitkomen in een ondiepe waterplas. Op de rand van de goot kun je zitten, met je voeten bungelend in het water.
In de plas kunnen kinderen veilig spetteren en spatten, want het water is ondiep. De vele bloemperken geven het plantsoen kleur.
Kijk op Kidsproof.nl voor nog speeltuinen in de buurt
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Ontdek oude ambachten in de kerstvakantie
Kom in de kerstvakantie naar het Oude Ambachten en Speelgoedmuseum en ga terug in de tijd!
Kerstvakantie in het Mediamuseum
Beeld & Geluid in Hilversum: een dag vol plezier en verwondering
Spelen in de kerstvakantie
In de kerstvakantie is speelboerderij De Happyfarm vaker én langer open! Kom spelen en springen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
18x samen genieten met de kids in de kerstvakantie
De kerstvakantie staat weer voor de deur en dat betekent: gezelligheid, feestjes, vrije tijd én leuke uitjes! Niet alleen bij jullie thuis, maar ook in Amersfoort en omgeving is er van alles te doen. Hieronder vind je alvast een paar leuke winterse tips en uitjes voor de komende tijd! Fijne feestdagen!
10x Kerst knutsel ideeën om zelf te maken
Je huis samen met de kids in kerststijl versieren? Maak je eigen kerstdecoratie! Je hoeft niet handig of creatief te zijn om leuke kerstversieringen te maken. En het leukste blijft toch om dit samen met je kind(eren) te doen. Gezellig aan de keukentafel met verf, lijm, glitters en knutselmaterialen. We hopen je met onderstaande voorbeelden te inspireren.