Bloemenpluktuin
Kom bloemen plukken bij de bloemenpluktuin van Land in Zicht!
Zin om buiten wat leuks en creatiefs te doen? Kom dan bloemen plukken bij Land in Zicht! Struin door de kleurrijke tuin en kies de mooiste en kleurrijkste bloemen uit!
Met zorg hebben ze hier een prachtige bloementuin samengesteld, die gezond is voor mens en dier. De insecten vinden hier in de plukweide een voedselparadijs en wij mogen genieten van de vrolijke bloemenpracht!
Stel je eigen bos samen, kies uit de verschillende maten en betaal eenvoudig contant, online of via de qr-code. Alle instructies en de prijzen voor het plukken vind je op de Tuinderij. Speciaal voor kinderen is er ook een klein veldboeket te plukken!
Tip: Je kan er pinnen.
Vanaf 2024 kun je hier naast bloemen ook fruit plukken en lekker een kopje koffie of thee (met wat lekkers) komen drinken!
Voor meer informatie over de bloemenpluktuin bij Land in Zicht, klik je op de roze button.
Een dagje weg met het hele gezin? Kijk dan ook eens in onze uitagenda!
Land in Zicht
Domstraat 82
3829 ND Hooglanderveen
Openingstijden
Woensdag, vrijdag en zaterdag van 10:00 tot 16:00 uurDonderdag van 10:00 tot 20:00 uur
Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Stairway to..?
Ontdek samen ladders en trappen in de verrassende familietentoonstelling bij Kunsthal KAdE in Amersfoort.
Speelpolder Vathorst
Kom urenlangs spelen bij deze speeltuin midden in het groen aan de rand van Amersfoort
Kinderboerderij Veenweide
Bij Balans kinderboerderij Veenweide valt altijd wat te beleven tussen de dieren of in de speeltuinBlogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Door Kidsproof getest: speurtocht bij de Grebbelinie
Nieuw en écht een aanrader! Onze Kidsproofblogger ging met haar kinderen naar Het Grebbelinie Bezoekerscentrum en deed de gloednieuwe interactieve speurtocht… en die kreeg een dikke duim omhoog!
5x leuke natuurspeeltuinen
De meeste kinderen zijn geen stilzitters, die van ons al helemaal niet! Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste natuurspeeltuinen in de omgeving van Amersfoort en Gelderse Vallei. Speeltuinen midden in de natuur, vaak met waterpomp, boomstammen, klauter-en hang objecten. Kinderen kunnen hun eindeloze energie lekker kwijt én heerlijk buitenspelen.