De Groene Belevenis Leusden
De Groene Belevenis in Leusden is hét centrum voor natuur en milieu, voor alles op het gebied Natuur!
Bij De Groene Belevenis in Leusden bent je aan het juiste adres voor duurzaamheidscommunicatie en natuurbeleving. Particulieren, kinderopvang, scholen, bedrijven en organisaties kunnen bij hier terecht voor diverse natuurgerichte activiteiten.
Bezoek de uitnodigende en natuurlijke Struintuin voor een onuitwisbare groene belevenis!
Wat hebben zij te bieden?
– Verjaardagsfeestjes voor kinderen
– De jeugd natuurclub
– Kinderactiviteiten op de woensdagmiddag
– Locatie voor groene familiefeesten
– Excursies en workshops voor volwassenen
– Lessen en leskisten voor het basisonderwijs
– Themakisten en activiteiten voor de kinderopvang
– Groene teambuildings activiteiten en bedrijfstrainingen
– Project natuur over de drempel voor bewoners van zorgcentra
– Groene Agenda
– Advies en inspiratie
Meer natuurgebieden voor kinderenvind je op Kidsproof.nl
Stichting De Groene Belevenis
Hamersveldseweg 105
3833 GM Leusden
Openingstijden
Bel voor een afspraak; 033-3034940 of stuur een mail naar info@degroenebelevenis.nlPrijs
GratisToon op kaart
Meer inspiratie
8x Het ultieme dagje en nachtje weg met kinderen!
Zomervakantietip! Bekijk deze fantastische combinaties van een tof uitje en een super kinderhotel!
Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug
Op zoek naar een plek waar de kinderen eindeloos kunnen spelen en jullie zelf ook genieten?
Klimbos Harderwijk
Klaar voor een avontuur tussen de bomen? Kom naar Klimbos Harderwijk, hét familieklimbos op de VeluweBlogs & inspiratie
Alle blogs
Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug
Op zoek naar een plek waar de kinderen eindeloos kunnen spelen en jullie zelf ook genieten? Van een spontaan weekendje weg tot een heerlijke zomervakantie, op De Utrechtse Heuvelrug zit je goed! Trek je wandelschoenen aan, spring op de fiets of ontdek samen de natuur en sfeervolle dorpjes.
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.