Dierenbingo
Speel dierenbingo tijdens je wandeling door het park bij Elisabeth Groen in Amersfoort
Heb jij al een egel, een duif of een ringslang gespot? In het park van Elisabeth Groen zitten allerlei dieren verstopt. Kom jij ze tegen tijdens je wandeling? Zoek alle dieren in het park en kijk of je bingo hebt.
Ook als je het echte dier ziet mag je natuurlijk een kruisje zetten. Bij elk dier is een vraag om nog meer over het diersoor te ontdekken.
Download op de website de bingokaarten en de vragen door op de roze website button te klikken.
Veel plezier!
Tip: Iedere week zijn er leuke natuur activiteiten voor de kids bij Elisabeth Groen. Neem je eens een kijkje?
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Meivakantie activiteiten en eierenspeurtocht
Het Oude Ambachten en Speelgoedmuseum organiseert super veel leuke workshops in de meivakantie!
Grebbelinie speurtocht!
Ontdek het Grebbelinie Bezoekerscentrum in Renswoude met een interactieve speurtocht voor jou en de kids
Ga mee op ontdekking in de meivakantie
Hé avonturier, ga je in de vakantie mee het Nationaal Militair Museum ontdekken?Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
21 toffe tips voor de meivakantie!
Bijna meivakantie. Wat zijn jullie plannen? Er zijn namelijk ontzettend veel leuke uitjes voor het hele gezin. Hieronder vind je inspiratie bij jou in de buurt of ietsjes verder weg om er een topvakantie van te maken! Vergeet niet om ook onze Uitagenda te checken. Deze vullen we dagelijks met leuke uitjes.
5x Moederdag verrassingen
Maak Moederdag extra speciaal met deze leuke en creatieve DIY-tips voor cadeautjes.
Voorjaarsactiviteiten in het Openluchtmuseum
In het Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem zit je dit voorjaar helemaal goed: het barst van de leuke extra activiteiten voor gezinnen. Duik in de wereld van trams, kleine kruipers en wol en sluit je dag aan het museum af bij het Kindererf en de grote speeltuin. Nieuwsgierig? Lees gauw verder!