Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Welkom bij Eetcafé DimS

Koffie met gebak, een smakelijke lunch of een heerlijk diner, DimS heeft voor elk wat wils.

Bij Eetcafé DimS benje, samen met je kind(eren), van harte welkom.

Of het nu gaat om een goede kop koffie met gebak, een smakelijke lunch, een heerlijk diner, een mooie wijn of een gezellige borrel; er is voor ieder wat wils!

Voor de allerkleinste fijnproevers is er zelfs een aparte (lunch/diner-) kaart. Kortom: Een sfeervol eetcafé, waar de kok weet wat koken is en waar de bediening op een persoonlijke wijze aan jouw wensen zal voldoen.

Meer leuke eetgelegendheden met kinderen vind je op deze website van Kidsproof Amersfoort.

Eetcafé DimS

Heideweg 2a

3829 MN Hooglanderveen

Openingstijden 7 dagen per week geopend vanaf 12.00 uur.
Mail direct

Mail direct naar Eetcafé DimS

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18 zomervakantie-uitje met kids in en om Amersfoort

Samen herinneringen maken, nieuwe plekjes ontdekken en vooral heel veel plezier beleven. Deze zomervakantie zit vol leuke uitjes voor het hele gezin. Van spetteren en spelen tot theater, natuur en stoere activiteiten. Laat je inspireren door deze leuke zomertips!.

De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee

Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief