Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Sloepen verhuur

Bij Aan het roer kun je een sloep huren en er met het hele gezin een dag op uit gaan.

Ga er heerlijk op uit op het water met een sloep of bootje van Aan het roer!
 
Bij Aan het roer verhuren ze luxe sloepen waarmee je zelf het water op kunt gaan. Maak eens een tocht door Amersfoort, of juist buiten Amersfoort over de Eem. Zo kun je naar Baarn, Eembrugge, Spakenburg, het Gooimeer of zelfs naar een heus ‘onbewoond eiland’! Lekker buiten, genieten van elkaar en de natuur.
 
Je kunt een boottochtje ook heerlijk combineren met wat lekkers. Kies bijvoorbeeld uit een lekkere picknick, tapas of een lunch bij een restaurant aan het water.
 
Benieuwd naar de mogelijkheden? Lees dan verder via de roze button!

Meer actieve kinderuitjes vind je op Kidsproof.nl

Aan het roer

Grote Koppel

3813 Amersfoort

Openingstijden Op reservering
Mail direct

Mail direct naar Aan het roer

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lijstjes voor Amersfoort

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Ga op avontuur in de kerstvakantie

Ga op ontdekking bij het Nationaal Militair Museum en doe mee met stoere activiteiten.

Crossen in de winter!

Het ultieme indoor-outdoor uitje in de kerstvakantie bij Indoor Mountainbike in Almere.

Heerlijke Winterkost in de kerstvakantie

Kom in de kerstvakantie naar festival Winterkost: hartverwarmend jeugdtheater festival voor kinderen

Het IJsbeelden Festival

Geef je kind een onvergetelijke winterervaring bij Het IJsbeelden Festival in Biddinghuizen!

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Koninklijk leuk: Winterpaleis Het Loo

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x samen genieten met de kids in de kerstvakantie

De kerstvakantie staat weer voor de deur en dat betekent: gezelligheid, feestjes, vrije tijd én leuke uitjes! Niet alleen bij jullie thuis, maar ook in Amersfoort en omgeving is er van alles te doen. Hieronder vind je alvast een paar leuke winterse tips en uitjes voor de komende tijd! Fijne feestdagen!

10x Kerst knutsel ideeën om zelf te maken

Je huis samen met de kids in kerststijl versieren? Maak je eigen kerstdecoratie! Je hoeft niet handig of creatief te zijn om leuke kerstversieringen te maken. En het leukste blijft toch om dit samen met je kind(eren) te doen. Gezellig aan de keukentafel met verf, lijm, glitters en knutselmaterialen. We hopen je met onderstaande voorbeelden te inspireren.

De winter vier je samen in het Openluchtmuseum

Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

 NIEUW op Kidsproof
De categorie ‘Inclusief’: met uitjes voor kinderen met een beperking die wat extra aandacht of zorg nodig hebben.

Naar toegankelijke uitjes >