Zwemmen leren in Putten
In Bosbad Putten kunnen kids natuurlijk ook hun A-, B- of C-zwemdiploma halen.
Uiteraard is Bosbad Putten ook een accommodatie waar kinderen leren zwemmen. De professionele en enthousiaste zwemonderwijzers geven zwemles aan alle denkbare doelgroepen.
Zij helpen jouw kind snel en deskundig aan een A-, B- of C-diploma. Ook voor baby-, peuter- en kleuterzwemmen is het Bosbad Putten het adres bij uitstek. De wachttijden variëren van drie tot zes maanden.
Kies je voor Bosbad Putten, dan kies je voor een persoonlijke benadering van jouw kind èn een hoogwaardige kwaliteit van de zwemlessen.
Vragen? Stel ze dan gerust bij de kassa.
Lessen voor diploma A duren 30 minuten (tweemaal in de week) of 45 minuten. Kijk voor exacte tijden op de website via de roze button.
Meer zwemlessen voor kinderen vind je op Kidsproof.nl
Bosbad Putten
Zuiderveldweg 6
3881 LJ Putten
Openingstijden
Voor de exacte tijden kijk op de website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste uitjes met peuters en kleuters in Amersfoort en de Gelderse Vallei!
De regio Amersfoort en de Gelderse Vallei heeft zoveel leuke uitjes te bieden voor de allerkleinsten! Van actieve avonturen tot spannende ontdekkingen, er is voor ieder wat wils. We hebben alle leuke tips verzameld om samen met je peuter/kleuter een onvergetelijke tijd te beleven in deze prachtige omgeving!
9x leuke boswandelingen met kinderen
Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in regio Amersfoort. Wij hebben de leukste wandelbossen en -routes voor je op een rijtje gezet!
5x Stoere uitjes in regio Amersfoort
Is jouw koter niet bang voor hoogtes, bergen en klimparcours en dol op stoere activiteiten? Deze uitjes in de regio zijn ideaal voor dappere kids. Klaar voor actie? GO!