Kinderfeest op het water
Vier je kinderfeestje op het water bij Eemhof Watersport & Beachclub en waan je een surfdude!
Wil jij ook een cool feestje voor jouw kind organiseren, maar wil je eens iets anders? Dan heeft Eemhof Watersport & Beachclub in Zeewolde gave kinderfeestjes!
Eemhof Watersport & BeachclubOok beschikt over speciale wetsuits en zwemvesten voor kinderen, waardoor de feestje met bijna iedere weersomstandigheid geslaagd zijn. Na de activiteit krijg je frietjes met een snack, limonade en een ijsje in de beachclub.
Je kunt kiezen uit een aantal kidsparty arrangementen; Boardersparty, Surfdude/surfbabe, Pirateparty of Banaanvaren..
Alle kinderfeestjes zijn vanaf 6 personen. Het dragen van het bijgeleverde zwemvest, en een wetsuit (indien de temperatuur te laag is), is verplicht! Alle feestjes zijn onder begeleiding van ervaren instructeurs!
Eemhof Watersport en Beachclub
Slingerweg 9
3896 LD Zeewolde
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Blogs & inspiratie
Alle blogs
21 toffe tips voor de meivakantie!
Bijna meivakantie. Wat zijn jullie plannen? Er zijn namelijk ontzettend veel leuke uitjes voor het hele gezin. Hieronder vind je inspiratie bij jou in de buurt of ietsjes verder weg om er een topvakantie van te maken! Vergeet niet om ook onze Uitagenda te checken. Deze vullen we dagelijks met leuke uitjes.
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Een dagje spetterpret met je kids in het Dolfinarium
Vorig jaar zomer gingen onze Kidsproof reporters naar het waterdierenpark Dolfinarium Harderwijk. En eerlijk is eerlijk… we hadden niet verwacht dat we zó dicht bij zeezoogdieren zouden komen in Nederland!