NP De Hoge Veluwe
Zin in een spannend natuur-avontuur? Kom dan naar Het Nationale Park De Hoge Veluwe!
In Het Nationale Park De Hoge Veluwe is elke dag van alles te beleven voor kinderen: speur naar herten, reeën en wilde zwijnen, spring op een Witte Fiets, verken het bos, ren over het stuifzand en ontdek de wereld onder je voeten in het Museonder!
Spannende speurtochten
Bij de infobalie in het Museonder op De Hoge Veluwe vind je allerlei leuke speur- en wandeltochten, voor jong en oud. Een ideale manier om het Park te ontdekken. Kies bijvoorbeeld de fantasierijke Lepelkoenspeurtocht (4-8 jaar) en ga op zoek naar deze elf-achtige mannetjes die onder de grond wonen. Kom meer te weten over de dieren in het Park met de Moeffie Ontdekkingstocht (9-12 jaar). Of kies voor de Suske en Wiske Avonturentocht (8-12 jaar) op één van de 1800 Witte Fietsen.
Evenementen en safari’s
In het weekend en in de vakanties zijn er in het Park extra activiteiten. Zoals nestkastjes maken, theatervoorstellingen, natuurdetective, verhalenvertellers, en kinder-rondleidingen door Jachthuis Sint Hubertus.
Wil je Het Nationale Park De Hoge Veluwe bezoeken, maar eerst meer weten? Klik dan op de roze websitebutton om direct naar de site van het park te gaan!
Nooit meer leuke tips missen? Meld je dan nu aan voor onze nieuwsbrief!
Nationaal Park De Hoge Veluwe
Houtkampweg 13
7352 TC Hoenderloo
Openingstijden
zie website voor de actuele openingstijdenToon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Dolfijne meivakantiekorting!
Ontdek de wondere waterwereld van dichtbij in het Dolfinarium. Nu voor 5 personen maar 75 euro entree.
Spelen op de boerderij
In de meivakantie is speelboerderij De Happyfarm vaker én langer open! Kom eindeloos spelen en genieten
Toffe natuuractiviteiten bij het Groene Huis
In de vakantie heeft het Groene Huis een vrolijk programma vol vogels, speuren en ontdekken!Blogs & inspiratie
Alle blogs
21 toffe tips voor de meivakantie!
Bijna meivakantie. Wat zijn jullie plannen? Er zijn namelijk ontzettend veel leuke uitjes voor het hele gezin. Hieronder vind je inspiratie bij jou in de buurt of ietsjes verder weg om er een topvakantie van te maken! Vergeet niet om ook onze Uitagenda te checken. Deze vullen we dagelijks met leuke uitjes.
48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit
Wakker worden met fluitende vogeltjes en op pad gaan naar toffe uitjes op wandel- en fietsafstand! Een plek waar kinderen volop kunnen spelen en jullie ook 100% genieten. Tijdens een weekendje weg op De Utrechtse Heuvelrug kan het allemaal!
5x Moederdag verrassingen
Maak Moederdag extra speciaal met deze leuke en creatieve DIY-tips voor cadeautjes.