De Kabouters van ’t Hoogt
Bij Restaurant ‘t Hoogt kun je het kabouterpad volgen. Je krijgt je eigen knapzak en puntmuts!
Bij Restaurant ‘t Hoogt kun je het kabouterpad lopen. Er staat een heus kabouterhuis waar je een echte knapzak en puntmuts krijgt. Er is ook een kabouterboek die vol met leuke opdrachtjes staat waardoor je een echte kabouterkenner kunt worden. Als je alle kabouteropdrachten hebt uitgevoerd, krijg je een kabouterdiploma!
Dit is een gezellige activiteit om samen te doen met vriendjes en vriendinnetjes, je (groot)ouders, je hele klas of op een kinderfeestje!
Klik op de roze button voor meer informatie over Restaurant ’t Hoogt.
Reserveren gewenst!
Meer leuke natuuruitjes met kinderen vind je op het overzicht van Kidsproof Amersfoort!
Restaurant 't Hoogt
Van Weerden Poelmanweg 220
3768 MN Soest
Prijs
€ 5,00 per kabouter (dit is inclusief gevulde knapzak, kaboutermuts en kabouterdiploma)Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Jij Bouwt de Toekomst
Techniek, theater en toffe doe-activiteiten voor kinderen op het Bouw en Infra Park in Harderwijk.
48-uur Utrechtse Heuvelrug
Samen eropuit op De Utrechtse Heuvelrug, ontdek deze leuke uitjes met de kids
Zomervakantie bij Het Groene Huis
Gratis zomeractiviteiten in de natuur bij Het Groene Huis in AmersfoortBlogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee
Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe
Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!