Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Musicalles

In KinderBelevingsCentrum Vathorst worden ook musicallessen gegeven, oefenen voor een echt optreden!

6 weken lang krijgen kinderen introductielessen. Elke week krijgen kinderen te maken met alle elementen van musical. Het plezier en ontwikkelen van persoonlijke mogelijkheden staan tijdens de repetities centraal. Het is geschikt voor kinderen tussen de 7 en 18 jaar.

De MusicALL klassen starten 30 oktober 2014 met een proefles voor 4 groepen op de donderdagmiddag en –avond.  Groep 1 behandeld 15 lessen lang elke week een musicalthema. Groep 2 en 3 werken 30 lessen toe naar een eindproductie van een bekende musical. Groep 4 is voor kinderen en jongeren die extra aandacht behoeven en behandeld per les een musicalthema.

Met deze nieuwe groepen komen er doorstroom-  en uitwisselingsmogelijkheden voor iedereen van jong tot oud!

Meedoen of meer informatie, klik op de roze button om naar de website van VDEntertainment te gaan. 

 

Op Kidsproof.nl staan nog meer creatieve kindercursussen

VDEntertainment

Caraïben 6

3829 BZ Hooglanderveen

Openingstijden Introductielessen: donderdagmiddag van 14.30 tot 16.00 uur
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar VDEntertainment

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6 x leuke indoorspeeltuinen in en om Amersfoort

Weer of geen weer af en toe moeten je kinderen even wat energie kwijt en lekker spelen! Hier vind je 6 leuke indoorspeeltuinen waar ze kunnen uitrazen. Ook leuk voor een kinderfeestje.

Gratis voorstellingen voor kids bij theater Flint

Kom een gluren met je kinderen in het theater en geniet van voorstellingen vol met muziek, dans avontuur, fantasie en meer! Verbreed je horizon en laat je verrassen door drie gratis jeugdvoorstellingen in theater Flint.

Sinterklaasfeest bij Pathé

De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!

Een weekendvullend programma in Zeist!

Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!