Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Naailessen voor tieners

Ben jij graag bezig met lapjes, naald en draad? Kom dan op naailes bij Atelier Mod'ani!

Ben je graag bezig met lapjes, naald en draad. Wil je leren werken met de naaimachine en je eigen fashion maken? Kom dan op naailes bij Atelier Mod’Ani in Leusden!

Mod’ani geeft gezellige lessen waarin je hele leuke dingen kunt maken. Er wordt gewerkt met het eigen tijdschrift, ZigZagZoom, maar je gaat ook leren je eigen ontwerp te maken.

Je kunt alles oppimpen met bandjes, kraaltjes, knopen, textielverf of andere handwerktechniek (zoals haken, breien of weven).

De lessen zijn geschikt voor kinderen van 7 tot en met 12 jaar.

Klik op de roze button voor meer informatie of om alvast een plek te reserveren voor je puber.

Tip: Meer creatieve clubjes en lessen voor kinderen vind je op deze website van Kidsproof.nl

Atelier Modani

De Start 14

3831 PV Leusden

Prijs Kijk voor de actuele prijzen op de website van Atelier Mod'ani door op de roze button te klikken
Mail direct

Mail direct naar Atelier Modani

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Zwemles in Vathorst

Kom bij R&A Sports & Swimming Vathorst in kleine groepjes met persoonlijke aandacht je ABC halen!

Krav Maga voor kids

Zelfvertrouwen krijgen, voor je zelf opkomen en je lekker fit voelen? Geef je op voor Kids Krav Maga!

Cursus Scholen in de Kunst

Lekker dansen, schilderen, toneel spelen of muziek maken? Dat doe je bij Scholen in de Kunst.

Telekids Musicalschool

Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Amersfoort

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Herfststukjes- Jeugdtheater festival in de herfstvakantie

Herfstvakantie, dus tijd voor festival Herfststukjes! Met knotsgekke fantasievolle voorstellingen, spetterend muziektheater en hippe dans. Voorstellingen voor peuters, maar ook voor beginnende pubers en natuurlijk voor alle ouders, opa’s en oma’s. Ga je mee naar het theater?

Herfstvakantie uitjes in regio Amersfoort met kinderen

Heerlijk zeg, volgende week is het herfstvakantie! Tijd om eropuit te gaan. In regio Amersfoort & Gelderse Vallei zijn er volop leuke herfstuitjes. Naar het museum, naar het theater, zwemmen, herfstschatten zoeken, op watersafari gaan en meer. Ook iets buiten onze regio zijn er nog veel meer toffe tips te vinden. Kijk maar!

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief