
B&B De Melm in Soest
Bed en Breakfast De Melm vind je op één van de mooiste locaties in Soest, aan de rivier de Eem.
Bed en Breakfast De Melm is fijn voor fietsers en wandelaars, en ook zeer geschikt voor mensen die één of meerdere dagen in (de omgeving van) Soest willen verblijven en een rustige plek zoeken.
Er zijn twee kamers (voor in totaal max. 3 personen) in een (niet meer in bedrijf zijnde) boerderij, op de begane grond, met uitzicht op de tuin. Er is een kamer met een tweepersoonsbed en een kamer met een eenpersoonsbed (de kamers worden niet apart verhuurd). Daarnaast heb je de beschikking over een eigen keuken en kun je gebruik maken van een deel van de tuin waarin je vrij kunt zitten.
Meer slaapplekken met kinderen vind je op Kidsproof.nl
Meer inspiratie


Heel veel speelpret in de meivakantie
Bij Speelboerderij De Happyfarm kun je lekker spelen; binnen en buiten volop speelplezier!
SPEL: Cornelis Verzamelaar
Speur samen naar antwoorden tijdens dit leuke spel bij het Oude Ambachten & Speelgoed Museum!
Speeltuin en restaurant
Kom spelen in de natuurspeeltuin en lekker eten en drinken bij café restaurant SoesterdalBlogs & inspiratie
Alle blogs
10x restaurants om te lunchen mét speelhoek
Lekker lunchen met de kids? Wij hebben de leukste restaurants mét speelhoek voor je op een rijtje gezegd. Hier kun jij heerlijk genieten van wat lekkers terwijl de kids zich vermaken. Eet smakelijk!
5x leuke natuurspeeltuinen
De meeste kinderen zijn geen stilzitters, die van ons al helemaal niet! Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste natuurspeeltuinen in de omgeving van Amersfoort en Gelderse Vallei. Speeltuinen midden in de natuur, vaak met waterpomp, boomstammen, klauter-en hang objecten. Kinderen kunnen hun eindeloze energie lekker kwijt én heerlijk buitenspelen.
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland