B&B Spakenburg
Het Bed & Breakfast bevindt zich in een rustige omgeving in Spakeburg, dicht bij Amersfoort.
Spakenburg is een gezellig dorp waar nog klederdracht wordt gedragen. Het is gelegen aan een randmeer.
Dit Bed & Breakfast adres heeft op de 2e verdieping 2 slaapkamers. Een van de kamers heeft een slaapbank en de andere kamer heeft een tweepersoonsbed met eigen douche en toilet, TV en internet.
Bij B&B Spakenburg kun je ook een kluisje, lunchpakket(ten) of fietsen huren.
Meer kindvriendelijke verblijfplaatsen in de buurt van Amersfoort vind je op Kidsproof.nl
BB Spakenburg
Von Weberlaan 9
3752 VS Bunschoten-Spakenburg
Prijs
vanaf € 50,00Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Samen zondag op De Utrechtse Heuvelrug
Spelen, chillen en ontdekken: alles kan op De Heuvelrug. Een heerlijk uitje voor het hele gezin!
Een uitje naar Vakantiepark De Krakeling
Wij testten dit kindvriendelijke vakantiepark midden in de bossen van Zeist. Lees hoe dat beviel!
Speltocht door Amersfoort
Speel samen tien verrassende spellen van Tiny Melon en ontdek ondertussen de binnenstad van Amersfoort.Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gratis voorstellingen voor kids bij theater Flint
Kom een gluren met je kinderen in het theater en geniet van voorstellingen vol met muziek, dans avontuur, fantasie en meer! Verbreed je horizon en laat je verrassen door drie gratis jeugdvoorstellingen in theater Flint.
Een weekendvullend programma in Zeist!
Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.
6 x leuke indoorspeeltuinen in en om Amersfoort
Weer of geen weer af en toe moeten je kinderen even wat energie kwijt en lekker spelen! Hier vind je 6 leuke indoorspeeltuinen waar ze kunnen uitrazen. Ook leuk voor een kinderfeestje.