B&B Spakenburg
Het Bed & Breakfast bevindt zich in een rustige omgeving in Spakeburg, dicht bij Amersfoort.
Spakenburg is een gezellig dorp waar nog klederdracht wordt gedragen. Het is gelegen aan een randmeer.
Dit Bed & Breakfast adres heeft op de 2e verdieping 2 slaapkamers. Een van de kamers heeft een slaapbank en de andere kamer heeft een tweepersoonsbed met eigen douche en toilet, TV en internet.
Bij B&B Spakenburg kun je ook een kluisje, lunchpakket(ten) of fietsen huren.
Meer kindvriendelijke verblijfplaatsen in de buurt van Amersfoort vind je op Kidsproof.nl
BB Spakenburg
Von Weberlaan 9
3752 VS Bunschoten-Spakenburg
Prijs
vanaf € 50,00Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Spelen bij de HappyFarm
Bij Speelboerderij De Happyfarm kun je lekker spelen; binnen en buiten volop speelplezier!
Zomer à la Singer Laren
Zomers Frankrijkgevoel in Singer Laren met uitgebreid kinderprogramma!
Zomervakantie bij Het Groene Huis
Gratis zomeractiviteiten in de natuur bij Het Groene Huis in AmersfoortBlogs & inspiratie
Alle blogs
Wat is er allemaal te doen bij recreatiegebied Zeumeren?
Wanneer er weer van die warme zonnige dagen aanbreken is recreatiegebied Zeumeren bij ons favoriet. Lekker afkoelen en zwemmen met het hele gezin. Maar wist je dat naast het zwemmen er nog veel te beleven is in dit groenrijke gebied van Leisurelands? Wij delen onze favoriete tips.
18 zomervakantie-uitje met kids in en om Amersfoort
Samen herinneringen maken, nieuwe plekjes ontdekken en vooral heel veel plezier beleven. Deze zomervakantie zit vol leuke uitjes voor het hele gezin. Van spetteren en spelen tot theater, natuur en stoere activiteiten. Laat je inspireren door deze leuke zomertips!.
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!