Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Uitkijktoren in Lunteren

Uitkijktoren De Hessenhut is een leuke tussenstop tijdens een wandeling!

De Hessenhut is een mooi landmark op De Goudsberg in Lunteren.

De uitkijktoren heeft drie niveaus: de bovenste ring geeft een mooi uitzicht over de Lunterse Eng richting Barneveld en laat je staan op boomniveau. Ook is vanaf hier de kerktoren van Jan van Schaffelaar duidelijk te zien.

Op de begane grond kun je zitten in de Hessenhut of aan de halfronde picknicktafel.

Voor meer informatie over De Hessenhut, klik je op de roze button. 

Een dagje weg met het hele gezin? Kijk dan ook eens in onze uitagenda!

 

Bezoek Ede

Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Bezoek Ede

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Speeltuin, terras en een prachtige omgeving

Bij dit restaurant is het echt genieten! Eten, drinken en de kids lekker spelen bij restaurant Soesterdal

Op ontdekking bij het NMM

Ga deze vakantie op spannende lasergame-missie, test je camouflage-skills en speel erop los in de Xplore!

Ontdek oude ambachten in de herfstvakantie

Het Oude Ambachten en Speelgoedmuseum organiseert super veel activiteiten in de herfstvakantie

Space College bij Aviodrome

Word astronaut voor een dag en leer bij Luchtvaartmuseum Aviodrome alles over de ruimte!!

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Herfstvakantie uitjes in regio Amersfoort met kinderen

Heerlijk zeg, volgende week is het herfstvakantie! Tijd om eropuit te gaan. In regio Amersfoort & Gelderse Vallei zijn er volop leuke herfstuitjes. Naar het museum, naar het theater, zwemmen, herfstschatten zoeken, op watersafari gaan en meer. Ook iets buiten onze regio zijn er nog veel meer toffe tips te vinden. Kijk maar!

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Herfststukjes- Jeugdtheater festival in de herfstvakantie

Herfstvakantie, dus tijd voor festival Herfststukjes! Met knotsgekke fantasievolle voorstellingen, spetterend muziektheater en hippe dans. Voorstellingen voor peuters, maar ook voor beginnende pubers en natuurlijk voor alle ouders, opa’s en oma’s. Ga je mee naar het theater?

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief