
Kinderfeestje Veluwe
Bezoekerscentrum Nunspeet is een ideale plek om je Kinderfeestje te vieren.
Bij Bezoekerscentrum Nunspeet kun je je kinderfeestje vieren in de natuur! Hoe cool is dat. Je kunt de speciale kabouterroute volgen, het Dierenfeestje of je wordt Hulpboswachter (voor kinderen vanaf 7 jaar).
Wil je liever buiten een speurtocht oen, broodjes bakken op een kampvuur of iets anders? laat het weten, want er kan veel in het Bezoekerscentrum!
Binnen is een expositie waarbij je kunt ruiken, zien en voelen wat natuur is, om zo het buitengevoel te beleven.
Meer Kinderfeestjes vind je op deze website van Kidsproof.nl
Bezoekerscentrum Nunspeet
Plesmanlaan 2
8072 PT Nunspeet
Openingstijden
Klik door naar de website van het Bezoekerscentrum voor de actuele openingstijden en prijzen.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Feestje in de natuur
Het Groene Huis heeft supercoole kinderfeestjes. Lekker buiten actieve spelletjes spelen én leerzaam!
Kinderfeestje op ontdekkingsreis naar het verleden
Reis door de tijd en vier je kinderfeestje bij het Oude ambachten & Speelgoedmuseum!
Kinderfeestje De Happyfarm
Kinderfeestje? Ga eens naar Speelboerderij De Happyfarm. Je kunt er eindeloos spelen en pony rijden.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
Herfststukjes- Jeugdtheater festival in de herfstvakantie
Herfstvakantie, dus tijd voor festival Herfststukjes! Met knotsgekke fantasievolle voorstellingen, spetterend muziektheater en hippe dans. Voorstellingen voor peuters, maar ook voor beginnende pubers en natuurlijk voor alle ouders, opa’s en oma’s. Ga je mee naar het theater?
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!