
Wandelen en iets lekkers
Wandelen, spelen of overnachten op een unieke plek? Kom langs bij Boerderij en Theeschenkerij Mossel
Boerderij en theeschenkerij Mossel is een prachtige hoeve temidden van het landgoed ‘Planken Wambuis’. De perfecte plek voor de mooiste fiets- en wandelroutes.
Of je nu op zoek bent naar een mooie plek om te overnachten, wandelen, spelen of lunchen. Bij Boerderij en Theeschenkerij Mossel zit je goed! Kinderen kunnen spelen in speeltuin met traptrekkers en kruiwagen. Neem ook eens kijkje bij de schaapskooi en bewonder lieve lammetjes en schaapjes. En als je het wildrooster oversteekt krijg je misschien ook de wilde runderen te zien. Geniet samen van de natuur!
Je kan voor of na je wandeling er ook terecht voor een koffie, thee, warme chocomelk of een lekkernij.
Je kan Theeboerderij Mossel alleen met de fiets, te voet of te paard bereiken. Voor gasten die overnachten kunnen via de aangegeven route parkeren bij de locatie.
Praktisch
Parkeren kan op de parkeerplaatsen langs de N224 (Verlengde Arnhemseweg) en N310 (Harderwijkerweg. Of zet de auto neer bij restaurant Planken Wambuis. Wandel vanaf daar naar de Theeboerderij (dit is ongeveer 45 minuten).
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
Ontvang onze nieuwsbrief vol leuke tips, inspiratie en uitjes in je mail!
Boerderij en Theeschenkerij Mossel
Mosselseweg 2
6731 SK Otterlo
Openingstijden
Zie roze websitebutton.Prijs
Zie roze websitebutton.Toon op kaart
Meer inspiratie


gratis kinderactiviteiten in de zomervakantie
Kom deze zomer ook spelen, ontdekken en knutselen in het groen!
Ontdek oude ambachten in de vakantie
Ontdek ambachten van vroeger en bewonder de expositie '100 jaar Fietsend Nederland'
Zomertip voor het hele gezin!
Op zoek naar een superleuk, leerzaam en koel uitje deze zomervakantie? Dan is dit jouw tip!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste gezinsuitjes op de Veluwe
Ontdek deze leuke uitjes met kinderen op de Veluwe!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
18 tips voor de zomervakantie in regio Amersfoort en Gelderse Vallei
Yes, zomervakantie! Lekker niet de wekker zetten en vooral heel veel leuke dingen samen doen. Wij hebben alvast 18 toffe zomertips voor je verzameld. Van dierenuitjes, museumbezoek of plonsen in een zwembad tot natuurtips, gezellige speellocaties en meer. Lees je mee?