Boerderij Het Gagelgat
Op Boerderij Het Gagelgat in Soest kun je het boerenleven van rond 1900 beleven.
Boerderij Het Gagelgat is een gerestaureerd rijksmonument uit 1712 dat geheel is omgebouwd tot een 19eeuwse boerderij met open erf. Behalve dat je er als kind heerlijk kunt spelen en rondrennen, is het ook spannend gemaakt om het boerenleven rond 1900 te beleven.
In de boerderij zijn op tal van plekken interactieve elementen waar kinderen kunnen zien hoe vroeger groente verbouwd werd, een verhaal over vergeten groenten kunnen horen, virtueel bij de boer aan tafel kunnen etc.
Er is een speciale kinderroute door de boerderij die allerlei leuke wetenswaardigheden vertelt op een aantrekkelijke manier voor de kids. Geschikt voor kinderen van 5 tot en met 14 jaar.
Op Het Gagelgat is ook een winkeltje waar je allerlei leuke kleinigheidjes en paardenkadootjes kunt kopen. Je kunt hier ook je kinderfeestje vieren.
Meer educatieve kinderuitjes vind je op Kidsproof.nl
Boerderij Het Gagelgat
Birkstraat 107
3768 HD Soest
Openingstijden
Boerderij Het Gagelgat is 7 dagen per week geopend van 10.00 tot 16.00 uur.Prijs
GratisToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
9x leuke boswandelingen met kinderen
Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in regio Amersfoort. Wij hebben de leukste wandelbossen en -routes voor je op een rijtje gezet!
Gratis voorstellingen voor kinderen bij theater Flint
Kom samen met je kinderen genieten van voorstellingen vol met muziek, dans avontuur, fantasie en meer! Verbreed je horizon en laat je verrassen door drie gratis jeugdvoorstellingen in theater Flint.
12x uitjes op de Veluwe met kids
De Veluwe heeft zoveel toffe uitjes voor gezinnen deze herfst en winter. Wij zijn dol op deze mooie regio! Zowel in de verschillende dorpen en steden als in de prachtige natuur is er zoveel te beleven. Al nieuwsgierig geworden? Wij delen hier 12 superleuke tips voor de herfst én winter.