
Carmen – Introdans
Beleef een zinderende kerstavond vol dans, passie en spektakel op kerstavond!
Op woensdag 24 december om 19:00 nodigt Introdans je uit om te komen kijken naar een betoverende familievoorstelling: Carmen.maquia.
Verwacht geen traditionele kostuums, maar een visueel verbluffende wereld van zwart-wit decors, vurige groepsdansen en een verhaal dat bruist van emotie.
Choreograaf Gustavo Ramírez Sansano blaast het beroemde liefdesdrama nieuw leven in met een mix van flamenco, moderne dans en theatrale flair.
Kom samen met familie of vrienden en laat je meeslepen door deze unieke dansvoorstelling vol lef, liefde en jaloezie. Een onvergetelijke avond die je hart sneller doet kloppen!
Zin om erbij te zijn? Klik op de roze button!
Tip: Een hapje eten in Amersfoort? Kijk op onze uit-eten pagina!
Meer inspiratie


Disney On Ice 2025
Boek nu met korting voor de nieuwe, magische ijsshow in de kerstvakantie!
Proefweek – gratis groepsles uitproberen
Kom proeven, proberen en plezier maken tijdens de Proefweek bij Scholen in de Kunst in Amersfoort!
Muziekproeverij
Het Eemhuis barst op 3 september een middag lang uit zijn muzikale voegen tijdens de Muziekproeverij!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Waarom zwemles volgen bij R&A Vathorst
Collega Maud vertelt over haar ervaringen met R&A Sport & Swimming.....Mijn vier kinderen hebben inmiddels allemaal hun ABC-zwemdiploma’s. En geloof me, ik zit een stuk rustiger langs het zwembad en aan zee sindsdien. Ik weet nog goed hoe lastig ik het vond om een goede zwemschool te vinden. Waar kijk je naar, waar let je op, wat kost het....

Leuke speelboerderijen in de regio Amersfoort
Ben je op zoek naar leuke speelboerderijen in de regio Amersfoort en Gelderse Vallei? Dan hoef je niet meer verder te zoeken want wij hebben leuke adresjes voor je verzameld. Spelen in de buitenlucht samen met jouw vriendjes en vriendinnetjes, leuker kan het niet worden toch? Have fun!
9 x leuke pluktuinen in en om Amersfoort
Geniet jij ook zo van de zomer? Alles groeit en bloeit. Je hebt vast ook al die prachtige bloemen en bramenstruiken langs de kant van de weg zien staan. Wij worden er altijd heel vrolijk van! Wat superleuk is, om samen met je kids bloemen of fruit te plukken bij een pluktuin.