
Vier je feest in het circus
Kinderen van 6 tot 14 jaar kunnen in een circussfeer hun kinderfeestje vieren bij Circus Amersfoort!
Op het circusfeestje ga je aan de slag met echt circusmateriaal, zoals loopballen, diabolo’s, trapezes en koordloop-installatie. Je wordt daarbij geholpen door echte circusdocenten.
En wat je geleerd hebt, kan je aan het eind van het feestje aan iedereen laten zien. Je kunt je dan prachtig omkleden met kleren uit de Circus Amersfoort Feestkoffer!
Je kan zoveel vriendjes en vriendinnetjes meenemen als je wilt. Natuurlijk komen er ook ouders mee om te helpen.
Als je wilt kun je afsluiten met een mooie voorstelling waarvoor je opa’s, oma’s, tantes, ooms en ook de ouders van al je vriendjes en vriendinnetjes kunt uitnodigen om naar je voorstelling te kijken!
Het feestje duurt ongeveer anderhalf uur en vindt plaats op de locatie van de Circusschool; de Wagenwerkplaats, Soesterweg 314b.
Circusschool Amersfoort
Soesterweg 314B
3812BH Amersfoort
Openingstijden
Je circusfeest is mogelijk op woensdagmiddag, vrijdagmiddag van 16.30 tot 18.00 uur of zaterdagmiddag van 15.30 tot 17.00 uur.Prijs
€ 125,00 voor max. 15 kinderen (voor elk kind extra betaal je € 8,00).Toon op kaart
Meer inspiratie


Toffe survival feestjes
Bij Outdoorpark SEC in Almere beleef je avonturen vol actie en plezier. Kies jouw favoriete outdoor feest
Kinderfeestje in het museum
In het Mondriaanhuis kun je terecht voor een bijzonder en creatief kinderfeestje in het museum
Zwemfeestje in Amersfoort
Een tof zwemfeest (onder begeleiding) waarbij je het hele zwembad voor jou alleen hebt!Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
Vier de meivakantie met deze toffe tips!
Pasen, Koningsdag en meivakantie....wat een feest al die vrije dagen! Wat zijn jullie plannen? Hieronder vind je leuke uitjes om er een topvakantie van te maken. Heel veel plezier. Fijne dagen!
5x leuke natuurspeeltuinen
De meeste kinderen zijn geen stilzitters, die van ons al helemaal niet! Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste natuurspeeltuinen in de omgeving van Amersfoort en Gelderse Vallei. Speeltuinen midden in de natuur, vaak met waterpomp, boomstammen, klauter-en hang objecten. Kinderen kunnen hun eindeloze energie lekker kwijt én heerlijk buitenspelen.