HIPHOP bij DCA
Bij Dance Centre Amersfoort lessen Hiphop doen, dansen op een nummer op de beats en geluiden; flow!
Bij HipHop wordt op een specifiek nummer gedanst. De choreografie wordt op alle beats en geluiden gemaakt. En ook op de tekst van het nummer wordt gewerkt. Zo ontstaat er een flow!
Er worden vele dansinvloeden gebruikt, hiphop, streetdance, housedance, waacking, popping/locking etc. Boys & Girlz welcome!
GRATIS PROEFLES bij Dance Centre Amersfoort! Max 10 plaatsen, VOL=VOL. Geef je dus snel op! info@dancecentreamersfoort.nl
Meer danslessen vind je bij de Clubjes op Kidsproof.nl
Dance Centre Amersfoort
Waterdreef 166
3824 HB Amersfoort
Openingstijden
Maandag van 17.00-18.00 uur voor kinderen van 9 t/m 12 jaar
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Blogs & inspiratie
Alle blogs
BlueMonday: Versla je winterdip!
In de winter zijn de dagen kort en het is snel donker. Zit je midden in een winterdip of last van Blue Monday? Met deze vrolijke activiteiten gaan jullie lachend de donkere dagen door. Nu alleen nog wachten op die glimlach, schaterlach of slappe lach!
9x leuke boswandelingen met kinderen
Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in regio Amersfoort. Wij hebben de leukste wandelbossen en -routes voor je op een rijtje gezet!
Vogelvoer maken: Dat kan iedereen!
Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?