
De barons beestenboel
Help bij deze leuke speurtocht de baron van Kasteel de Haar om alle ontsnapte dieren te terug te vinden!
Of je Kasteel de Haar nu bezoekt om het park, de wonderlijke geschiedenis, de tentoonstellingen, de tuinen, de hertjes of om te trouwen; je waant je even in een andere wereld. Achter elke deur, elk detail, elke bloem uit de kleurrijke tuinen, schuilt wel een verhaal. Over andere tijden, andere culturen, andere figuren.
Speurtocht: De barons beestenboel
van 1 april t/m 11 mei 2025
Oh nee! Het kasteel zit vol met dieren die eigenlijk buiten in het park horen. Ze hebben zich op allerlei manieren verstopt: in de vloer, op de pilaren, op het plafond, zelfs in de lampen..! De baron wil ze heel graag terug in het park hebben, om met zijn eigen dierentuin indruk te maken op zijn gasten. Het personeel van de baron heeft al overal gezocht, maar het is ze niet gelukt de dieren te vinden.
Ben jij een goede speurder? Kom dan naar Kasteel de Haar en help baron Van Zuylen van Nijevelt om zijn beestenboel weer naar buiten te krijgen. Misschien ontvang je wel een leuke beloning van de baron!
Tijdens de speurtocht ‘De barons beestenboel’ worden kinderen uitgedaagd om opdrachten op te lossen en dieren op te speuren die op allerlei manieren afgebeeld staan in het kasteel. Geschikt voor kinderen van 6 jaar en ouder, met wat (lees)hulp van ouders. Er is ook een variant voor de jongere kinderen.
Nog meer te doen
Verder kunnen de kids uiteraard lekker rondrennen in het doolhof en de hertjes bewonderen in het park. Een uitje aan Kasteel de Haar is compleet met iets lekkers bij het geheel vernieuwde Tuynhuis Gabrielle in het park of bij Restaurant Laverie op het Stalplein.
Klik voor meer info over Kasteel de Haar op de roze button!
Check vooraf altijd even de actuele openingstijden.
De speurtocht is bijna dagelijks te doen van 1 april t/m 11 mei 2025
Kasteel de Haar
Kasteellaan 1
3455 RR Haarzuilens
Openingstijden
van 1 april t/m 11 mei 2025Toon op kaart
Meer inspiratie


SPEL: Cornelis Verzamelaar
Speur samen naar antwoorden tijdens dit leuke spel bij het Oude Ambachten & Speelgoed Museum!
Gratis nieuwsbrief met tips
Wil jij de leukste Kidsproof tips en uitjes in regio Amersfoort & Gelderse Vallei ontvangen?
Speeltuin en restaurant
Kom spelen in de natuurspeeltuin en lekker eten en drinken bij café restaurant SoesterdalBlogs & inspiratie
Alle blogs
10x restaurants om te lunchen mét speelhoek
Lekker lunchen met de kids? Wij hebben de leukste restaurants mét speelhoek voor je op een rijtje gezegd. Hier kun jij heerlijk genieten van wat lekkers terwijl de kids zich vermaken. Eet smakelijk!
5x leuke natuurspeeltuinen
De meeste kinderen zijn geen stilzitters, die van ons al helemaal niet! Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste natuurspeeltuinen in de omgeving van Amersfoort en Gelderse Vallei. Speeltuinen midden in de natuur, vaak met waterpomp, boomstammen, klauter-en hang objecten. Kinderen kunnen hun eindeloze energie lekker kwijt én heerlijk buitenspelen.
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland