De Eekhoeve
Pluk jouw eigen groenten en fruit, bewonder de dieren en smul van een boerenijsje op de Eekhoeve!
Ontdek het boerenleven op de Eekhoeve in Veenendaal! Neem een kijkje bij het Theehuis, de Landwinkel, de Zorgboerderij en kom langs bij de Beleefboerderij.
Geniet van een kopje vers gezette koffie met een lekker groot stuk huisgemaakte appeltaart. Smul van een boerenijsje of kom lekker met je vrienden en vriendinnen high tea’en. In de landwinkel vind je verschillende biologische producten.
Scharreleieren, vlees, boerenkaas, groente, fruit en echt boerenijs. Wil jij jouw eigen groenten, fruit en bloemen plukken? Dat kan, in de beleeftuin! Verder vind je op de Eekhoeve kippen, geiten, schapen, cavia’s, paarden, ezels, konijnen en nog veel meer dieren. Kom gezellig langs!
Meer weten over de Eekhoeve? Klik dan op de roze websitebutton.
Ontvang onze nieuwsbrief vol leuke tips nu in je mail!
De Eekhoeve
Dijkstraat 15
3904 DA Veenendaal
Openingstijden
Landwinkel:ma - za: 9:00 - 17:00 uur
Theehuis:
wo - za: 9:30 - 17:00 uur
Prijs
Zie roze websitebutton.Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Ga op avontuur in de kerstvakantie
Ga op ontdekking bij het Nationaal Militair Museum en doe mee met stoere activiteiten.
Gratis tips voor de kerstvakantie
Gratis tips in je mailbox voor ouders en kids voor leuke uitjes in regio Amersfoort en Gelderse Vallei
Heerlijke Winterkost in de kerstvakantie
Kom in de kerstvakantie naar festival Winterkost: hartverwarmend jeugdtheater festival voor kinderenBlogs & inspiratie
Alle blogs
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
De winter vier je samen in het Openluchtmuseum
Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.
12 makkelijke én mooie hapjes voor het kerstdiner op school
12 keer makkelijk hapjes voor het kerstdiner op school. Uitgezocht en persoonlijke getest door collega Annemarie. Conclusie: makkelijk, snel, mooi én lekker om te maken!