
De Kooi
Midden in de polder van Bunschoten ligt Grandcafé en Partycentrum De Kooi
Bij De Kooi kun je heerlijk lunchen of dineren. Voor de kids is er een kinderkaartje met lekkere gerechtjes voor de kids. Zodra de kids zijn uitgegeten, kunnen ze heerlijk spelen in de speeltuin met trampoline.
Je kunt een bezoekje aan De Kooi ook nog eens combineren met een boottochtje vanuit Amersfoort!
Voor meer informatie over De Kooi, klik je op de roze button.
De Kooi
Zevenhuizerstraat 1
3751 LC Bunschoten-Spakenburg
Openingstijden
Maandag t/m woensdag en zondag van 12:00 tot 21:00Donderdag t/m zaterdag van 12:00 tot 22:00
Prijs
Kijk voor de tarieven op de menukaart via de roze button
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x restaurants om te lunchen mét speelhoek
Lekker lunchen met de kids? Wij hebben de leukste restaurants mét speelhoek voor je op een rijtje gezegd. Hier kun jij heerlijk genieten van wat lekkers terwijl de kids zich vermaken. Eet smakelijk!
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
5x leuke natuurspeeltuinen
De meeste kinderen zijn geen stilzitters, die van ons al helemaal niet! Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste natuurspeeltuinen in de omgeving van Amersfoort en Gelderse Vallei. Speeltuinen midden in de natuur, vaak met waterpomp, boomstammen, klauter-en hang objecten. Kinderen kunnen hun eindeloze energie lekker kwijt én heerlijk buitenspelen.