De Kopermolen
Heerlijke boerenstreekproducten koop je hier! Of rust uit op het boerenbuitenterras.
De landwinkel en kaasboerderij is gelegen aan de Barneveldsebeek in Stoutenburg (tussen Leusden en Amersfoort). Sinds 1990 maken boer Martin en boerin Marieke van Klooster de lekkerste zuivel en kaas op een ambachtelijke wijze.
In de winkel is veel lekkers te vinden. Naast de soorten kaas van jong tot overjarig, koop je hier ook kruidenkazen. Van te voren eerst proeven is uiteraard mogelijk! Andere zuivelproducten als melk, yoghurt en kwark koop je hier ook.
Maar het assortiment is nog groter! Doordat andere boerderijen in de omgeving hier ook hun spullen verkopen, vind je hier streekproducten, wijnen en bijvoorbeeld broodmeel voor de broodbakmachine!
Even uitrusten op het terras doe je met een lekker kopje thee, koffie of een sapje. En in de zomermaanden is er zelfs boerenroomijs te verkrijgen! Bekijk alle mogelijkheden op de website. Klik hieronder door via de link!
Tip: alle leuke én kindvriendelijke restaurants vind je in ons overzicht bij Uit eten!
De Kopermolen
Hessenweg 2
3835 PJ Stoutenburg
Openingstijden
Maandag: 13 - 18 uur.Dinsdag tot en met vrijdag 9 - 18 uur.
Zaterdag 9 - 17 uur.
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Sinterklaas intochten in regio Amersfoort & Gelderse Vallei
Op zaterdag 15 november 2025 vaart Sinterklaas en zijn Pieten Nederland weer binnen met zijn Pakjesboot. Dit jaar komt hij aan op Texel, maar waar en wanneer komt hij aan in regio Amersfoort & Gelderse Vallei? We hebben een overzicht gemaakt waar je de goedheiligman en zijn gevolg kan ontmoeten.
9x leuke boswandelingen met kinderen
Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in regio Amersfoort. Wij hebben de leukste wandelbossen en -routes voor je op een rijtje gezet!
6 x leuke indoorspeeltuinen in en om Amersfoort
Weer of geen weer af en toe moeten je kinderen even wat energie kwijt en lekker spelen! Hier vind je 6 leuke indoorspeeltuinen waar ze kunnen uitrazen. Ook leuk voor een kinderfeestje.