
De Kopermolen
Heerlijke boerenstreekproducten koop je hier! Of rust uit op het boerenbuitenterras.
De landwinkel en kaasboerderij is gelegen aan de Barneveldsebeek in Stoutenburg (tussen Leusden en Amersfoort). Sinds 1990 maken boer Martin en boerin Marieke van Klooster de lekkerste zuivel en kaas op een ambachtelijke wijze.
In de winkel is veel lekkers te vinden. Naast de soorten kaas van jong tot overjarig, koop je hier ook kruidenkazen. Van te voren eerst proeven is uiteraard mogelijk! Andere zuivelproducten als melk, yoghurt en kwark koop je hier ook.
Maar het assortiment is nog groter! Doordat andere boerderijen in de omgeving hier ook hun spullen verkopen, vind je hier streekproducten, wijnen en bijvoorbeeld broodmeel voor de broodbakmachine!
Even uitrusten op het terras doe je met een lekker kopje thee, koffie of een sapje. En in de zomermaanden is er zelfs boerenroomijs te verkrijgen! Bekijk alle mogelijkheden op de website. Klik hieronder door via de link!
Tip: alle leuke én kindvriendelijke restaurants vind je in ons overzicht bij Uit eten!
De Kopermolen
Hessenweg 2
3835 PJ Stoutenburg
Openingstijden
Maandag: 13 - 18 uur.Dinsdag tot en met vrijdag 9 - 18 uur.
Zaterdag 9 - 17 uur.
Toon op kaart
Meer inspiratie


Speeltuin en terras
Kom spelen in de natuurspeeltuin en heerlijk eten bij café restaurant Soesterdal
House of Bird
Natuur, wandelen, eten en spelen! Ontdek proeflokaal House of Bird Kwintelooijen vlakbij Rhenen
New York meets Amersfoort
Proef de sfeer van Amerika bij The Blueberry in de Amersfoort en Nijkerk!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Herfststukjes- Jeugdtheater festival in de herfstvakantie
Herfstvakantie, dus tijd voor festival Herfststukjes! Met knotsgekke fantasievolle voorstellingen, spetterend muziektheater en hippe dans. Voorstellingen voor peuters, maar ook voor beginnende pubers en natuurlijk voor alle ouders, opa’s en oma’s. Ga je mee naar het theater?
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!