
Camping De Maaneschijn
Een leuke boerencamping in de natuur, waar je heel dicht bij Edelherten kan komen!
Aan de rand van de Veluwe in een landelijke omgeving, ligt minicamping “De Maaneschijn”. Een schitterend gebied van akkers, weilanden, oude houtwallen en prachtige boerderijen: net of de tijd heeft stil gestaan midden in de natuur.
De minicamping biedt plaats aan 21 caravans of tenten en maakt deel uit van een boerenbedrijf wat zich gespecialiseerd heeft in het fokken van Edelherten en de uitgebreide Landwinkel is hier een uitbreiding op geworden.
Op de camping zelf is veel te beleven. Naast spelen op het terrein van de camping, kan je gebruik maken van de speeltoestellen (trampoline, schommels). Ook staan een aantal trapskelters ter beschikking.
Meer informatie is te vinden op de website van de camping! Klik via de roze button door!
Tip: Alle eropuit tips met kinderen in en rond Amersfoort vind je in op deze site!
De Maaneschijn
Kamersteeg 3a
3862 PJ Nijkerk
Prijs
Kijk op de website voor de actuele tijden en prijzenToon op kaart
Meer inspiratie


Mediamuseum: Expo André van Duin
Stap zelf in de wereld van André van Duin bij Beeld & Geluid!
Gratis nieuwsbrief met tips
Wil jij de leukste Kidsproof tips en uitjes in regio Amersfoort & Gelderse Vallei ontvangen?
Nieuw: Kamperen bij een speelboerderij
Overnacht in safaritent of in je eigen kampeermiddel op deze leuke speelboerderij op de Veluwe!Blogs & inspiratie
Alle blogs
5x leuke natuurspeeltuinen
De meeste kinderen zijn geen stilzitters, die van ons al helemaal niet! Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste natuurspeeltuinen in de omgeving van Amersfoort en Gelderse Vallei. Speeltuinen midden in de natuur, vaak met waterpomp, boomstammen, klauter-en hang objecten. Kinderen kunnen hun eindeloze energie lekker kwijt én heerlijk buitenspelen.
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
Vier de meivakantie met deze toffe tips!
Pasen, Koningsdag en meivakantie....wat een feest al die vrije dagen! Wat zijn jullie plannen? Hieronder vind je leuke uitjes om er een topvakantie van te maken. Heel veel plezier. Fijne dagen!