(Indoor Mini) Boerengolf
Op de dag zelf kun nog je bepalen of je liever binnen of buiten wilt Boerengolfen!
BOERENGOLF is een spel dat wordt gespeeld in de weilanden van De Weistaar. Je krijgt het bijzondere speelmateriaal en klompen te leen om de koeiengreen te mogen betreden.
Het spel kan gespeeld worden van 2 tot 100 personen en neemt 1½ à 2 uur tijd in beslag. Advies: neem dikke sokken mee voor in je klompen.
INDOOR MINI BOERENGOLF kan het hele jaar door gespeeld worden. Het parcours bestaat uit 18 holes met boerenhindernissen. Een spel dat garant staat voor veel plezier voor jong & oud.
Spelduur: is 1½ á 2 uur.
Meer actieve kinderuitjes vind je op Kidsproof.nl
De Weistaar
Rottegatsteeg 6
3953 MN Maarsbergen
Openingstijden
Geopend van dinsdag tot en met zaterdag vanaf 10.00 uur tot 17.00 uur.Voor groepen, op afspraak, ook geopend buiten deze openingstijden.
Prijs
€ 6,50 p.p.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Een uitje naar Vakantiepark De Krakeling
Wij testten dit kindvriendelijke vakantiepark midden in de bossen van Zeist. Lees hoe dat beviel!
Uitwaaien langs het water
Kom samen genieten bij de prachtige recreatiegebieden Bussloo & Veluwe aan Zee
Nieuw
Speltocht door Amersfoort
Speel samen tien verrassende spellen van Tiny Melon en ontdek ondertussen de binnenstad van Amersfoort.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Getest: Vakantiepark De Krakeling
Midden in de prachtige bossen van Zeist ligt Vakantiepark De Krakeling. We hadden al vaker enthousiaste verhalen over dit vakantiepark gehoord, dus hoog tijd om het zelf eens te ervaren! We pakten onze spullen en gingen er met het gezin een nachtje naartoe. En daar kregen we zeker geen spijt van. Lees alles over onze ervaring!
Een weekendvullend programma in Zeist!
Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.
Waarom zwemles volgen bij R&A Vathorst
Collega Maud vertelt over haar ervaringen met R&A Sports & Swimming in Amersfoort.Mijn vier kinderen hebben inmiddels allemaal hun ABC-zwemdiploma’s. En geloof me, ik zit een stuk rustiger langs het zwembad en aan zee sindsdien. Ik weet nog goed hoe lastig ik het vond om een goede zwemschool te vinden. Waar kijk je naar, waar let je op, wat kost het....