Dolfijne meivakantiekorting!
Ontdek de wondere waterwereld van dichtbij in het Dolfinarium. Nu voor 5 personen maar 75 euro entree.
Bij Dolfinarium Harderwijk beleef je deze meivakantie een onvergetelijk dagje uit tussen dolfijnen, zeeleeuwen en roggen. Sta oog in oog met de dieren van de zee tijdens indrukwekkende voorstellingen en presentaties.
Friends & Family Lente Deal
Deze Friends & Family Lente Deal maakt dit meivakantie uitje extra aantrekkelijk! Je gaat namelijk al met 5 personen voor €75 op pad.
Beleef je dit uitstapje liever met een grotere groep? Dan betaal je slechts €10 per extra ticket.
Voor kinderen is er volop avontuur met speeltuinen, een speurtocht met dierenpaspoort en de VR SEAxperience, een virtuele reis door de onderwaterwereld.
Een compleet én voordelig dagje uit voor je hele gezin of met vrienden.
Klik op de roze website button voor meer informatie over deze leuke kortingsactie!
Leuk uitje met hoge korting in de meivakantie
Dolfinarium Harderwijk
Strandboulevard Oost 1
3841 AB Harderwijk
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Stoere buitenactiviteiten
Ontdek op het buitenterrein van het NMM de prachtige natuur en doe mee met stoere activiteiten!
Stairway to..?
Ontdek samen ladders en trappen in de verrassende familietentoonstelling bij Kunsthal KAdE in Amersfoort.
Speelpolder Vathorst
Kom urenlangs spelen bij deze speeltuin midden in het groen aan de rand van AmersfoortBlogs & inspiratie
Alle blogs
Door Kidsproof getest: speurtocht bij de Grebbelinie
Nieuw en écht een aanrader! Onze Kidsproofblogger ging met haar kinderen naar Het Grebbelinie Bezoekerscentrum en deed de gloednieuwe interactieve speurtocht… en die kreeg een dikke duim omhoog!
De leukste uitjes met peuters en kleuters in Amersfoort en de Gelderse Vallei!
De regio Amersfoort en de Gelderse Vallei heeft zoveel leuke uitjes te bieden voor de allerkleinsten! Van actieve avonturen tot spannende ontdekkingen, er is voor ieder wat wils. We hebben alle leuke tips verzameld om samen met je peuter/kleuter een onvergetelijke tijd te beleven in deze prachtige omgeving!
5x leuke natuurspeeltuinen
De meeste kinderen zijn geen stilzitters, die van ons al helemaal niet! Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste natuurspeeltuinen in de omgeving van Amersfoort en Gelderse Vallei. Speeltuinen midden in de natuur, vaak met waterpomp, boomstammen, klauter-en hang objecten. Kinderen kunnen hun eindeloze energie lekker kwijt én heerlijk buitenspelen.