
Wakeboard lessen
Speciaal voor de kids is er bij Eemhof Watersport en Beachclub de Protest Wakeboard Kids club.
Bij Eemhof Watersport & Beachclub leer je in 6 weken de basis van het wakeboarden en misschien maak je aan het eind van de 6 weken wel je eerste sprong!
Je gaat met z’n allen mee in de super vette wakeboardboot. Onder leiding van een ervaren instructeur krijg je dan les. Per les sta je twee sessies op het wakeboard!
De kids club is vanaf 7 tot en met 12 jaar. De lessen duren 30 minuten.
Bij Eemhof Watersport & Beachclub is het ook mogelijk om kinderfeestjes te boeken.
Eemhof Watersport en Beachclub
Slingerweg 9
3896 LD Zeewolde
Openingstijden
op woensdagmiddag om 14.00 uurPrijs
€ 195,00 voor 6 weken
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste gezinsuitjes op de Veluwe
Ontdek deze leuke uitjes met kinderen op de Veluwe!
18 tips voor de zomervakantie in regio Amersfoort en Gelderse Vallei
Yes, zomervakantie! Lekker niet de wekker zetten en vooral heel veel leuke dingen samen doen. Wij hebben alvast 18 toffe zomertips voor je verzameld. Van dierenuitjes, museumbezoek of plonsen in een zwembad tot natuurtips, gezellige speellocaties en meer. Lees je mee?
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!