Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Geocaching

Op het erf van de Eemlandhoeve liggen allerlei aanwijzingen verstopt. Kun jij de cache vinden?

Op de Eemlandhoeve kun je ook aan geocaching doen! 

Geocaching is een leuke activiteit om alleen of in een groepje te doen. Op het erf van de Eemlandhoeve liggen allerlei aanwijzingen verstopt die leiden tot een cache. Kunnen jullie alle aanwijzingen en de cache vinden? 

Voor meer informatie over geocaching op de Eemlandhoeve, klik je op de roze button. 

Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens in onze uitagenda!

Eemlandhoeve

Bisschopsweg 5b

3752 LK Bunschoten

Mail direct

Mail direct naar Eemlandhoeve

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Heel veel speelpret in de meivakantie

Bij Speelboerderij De Happyfarm kun je lekker spelen; binnen en buiten volop speelplezier!

Mediamuseum: Expo André van Duin

Stap zelf in de wereld van André van Duin bij Beeld & Geluid!

100 jaar Fietsend Nederland

Nieuw!Transportfiets, bakfiets en nog veel meer fietsen zie je tijdens deze nieuwe expositie op de Veluwe

Speeltuin en restaurant

Kom spelen in de natuurspeeltuin en lekker eten en drinken bij café restaurant Soesterdal

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

10x restaurants om te lunchen mét speelhoek

Lekker lunchen met de kids? Wij hebben de leukste restaurants mét speelhoek voor je op een rijtje gezegd. Hier kun jij heerlijk genieten van wat lekkers terwijl de kids zich vermaken. Eet smakelijk!

Vier de meivakantie met deze toffe tips!

Pasen, Koningsdag en meivakantie....wat een feest al die vrije dagen! Wat zijn jullie plannen? Hieronder vind je leuke uitjes om er een topvakantie van te maken. Heel veel plezier. Fijne dagen!

5x leuke natuurspeeltuinen

De meeste kinderen zijn geen stilzitters, die van ons al helemaal niet! Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste natuurspeeltuinen in de omgeving van Amersfoort en Gelderse Vallei. Speeltuinen midden in de natuur, vaak met waterpomp, boomstammen, klauter-en hang objecten. Kinderen kunnen hun eindeloze energie lekker kwijt én heerlijk buitenspelen.

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief