Eemlandhoeve Proeflokaal
In het proeflokaal van de Eemlandhoeve in Bunschoten kun je allerlei lekkere, verse producten vinden!
In het Proeflokaal van de Eemlandhoeve gebruiken ze zoveel mogelijk producten van het eigen erf en boeren uit de omgeving. Neem plaats op het overdekte terras, kies een picknicktafel op de spelwieide of leg een kleedje neer op één van de rustige genietplekjes.
De producten waarmee in het proeflokaal wordt gewerkt, worden zorgvuldig uitgekozen op basis van kwaliteit en duurzaamheid. Ook proberen ze zo min mogelijk te verspillen. Het menu beweegt met de seizoenen mee, waardoor er ieder seizoen weer iets anders lekkers op het menu staat.
Kinderen kunnen heerlijk spelen op het erf of in de speelwijde. Zo staan er diverse skelters of kunnen ze op ontdekkingstocht.
Voor meer informatie over het proeflokaal, klik je op de roze button.
Iets te vieren? Kijk dan ook eens op onze kinderfeestjespagina!
Eemlandhoeve
Bisschopsweg 5B
3752 LK Bunschoten-Spakenburg
Openingstijden
Kijk voor de actuele openingstijden op de website via de roze button.Prijs
Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Sinterklaas intochten in regio Amersfoort & Gelderse Vallei
Op zaterdag 15 november 2025 vaart Sinterklaas en zijn Pieten Nederland weer binnen met zijn Pakjesboot. Dit jaar komt hij aan op Texel, maar waar en wanneer komt hij aan in regio Amersfoort & Gelderse Vallei? We hebben een overzicht gemaakt waar je de goedheiligman en zijn gevolg kan ontmoeten.
6 x leuke indoorspeeltuinen in en om Amersfoort
Weer of geen weer af en toe moeten je kinderen even wat energie kwijt en lekker spelen! Hier vind je 6 leuke indoorspeeltuinen waar ze kunnen uitrazen. Ook leuk voor een kinderfeestje.
9x leuke boswandelingen met kinderen
Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in regio Amersfoort. Wij hebben de leukste wandelbossen en -routes voor je op een rijtje gezet!