Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Heerlijke taarten, cupcakes

Feestelijke Baksels het adres voor heerlijke en unieke taarten, cupcakes, koekjes cakepops etc.

Iets te vieren? Verjaardag, zwangerschap, geboorte, verhuizing, zwemdiploma, huwelijk, jubilea of zomaar voor de lekker….daar hoort een taart bij!!!

Natascha van Feestelijke Baksels maakt leuke, mooie en lekkere taarten voor diverse gelegenheden. De taarten zijn gemaakt van biscuitdeeg. Een luchtige cake met lekkere vulling. De taart wordt bekleed met fondant of marsepein.

Jouw wensen en ideeën worden verwerkt tot een mooie taart. Bijna alles is mogelijk! Ook voor cupcakes, petit fours, cakepops en koekjes ben je bij Feestelijke Baksels aan het juiste adres. 

Meer taarten vind je op Kidsproof Amersfoort

Feestelijke Baksels

Eschberg 14

3825 BG Amersfoort

Openingstijden Klik door naar de website van Feestelijke Baksels voor de actuele tijden en prijzen
Mail direct

Mail direct naar Feestelijke Baksels

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Speeltuin en terras

Kom spelen in de natuurspeeltuin en heerlijk eten bij café restaurant Soesterdal

House of Bird

Natuur, wandelen, eten en spelen! Ontdek proeflokaal House of Bird Kwintelooijen vlakbij Rhenen

New York meets Amersfoort

Proef de sfeer van Amerika bij The Blueberry in de Amersfoort en Nijkerk!

Restaurant aan het water

Het is genieten wanneer je Strandhuys Nijkerk bezoekt!

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Herfststukjes- Jeugdtheater festival in de herfstvakantie

Herfstvakantie, dus tijd voor festival Herfststukjes! Met knotsgekke fantasievolle voorstellingen, spetterend muziektheater en hippe dans. Voorstellingen voor peuters, maar ook voor beginnende pubers en natuurlijk voor alle ouders, opa’s en oma’s. Ga je mee naar het theater?

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Herfstvakantie uitjes in regio Amersfoort met kinderen

Heerlijk zeg, volgende week is het herfstvakantie! Tijd om eropuit te gaan. In regio Amersfoort & Gelderse Vallei zijn er volop leuke herfstuitjes. Naar het museum, naar het theater, zwemmen, herfstschatten zoeken, op watersafari gaan en meer. Ook iets buiten onze regio zijn er nog veel meer toffe tips te vinden. Kijk maar!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief