Landgoed Hoevelaken
Hoevelaken heeft een bijzonder landgoed waar heerlijk kan worden gewandeld en gefietst.
De naam Hoevelaken ken je misschien al goed. Maar wist je dat het ook een landgoed is? Op dit landgoed kun je heerlijk een dag buiten zijn, lekker wandelen of fietsen!
De geschiedenis
Hoevelaken is een oud landgoed. In de 15e eeuw stond er een kasteel, maar dit is in de 17e eeuw helaas verwoest. Het landgoed werd in 1679 aangelegd, dat is er natuurlijk nog wel.
Meer leuke plekken voor een uitje in de natuur vind je op Kidsproof.nl
Geldersch Landschap en Kasteelen
Westerdorpsstraat 68
3871 AZ Hoevelaken
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe
Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, altijd een topplek!
Jij Bouwt de Toekomst
Techniek, theater en toffe doe-activiteiten voor kinderen op het Bouw en Infra Park in Harderwijk.
Zomer à la Singer Laren
Zomers Frankrijkgevoel in Singer Laren met uitgebreid kinderprogramma!Blogs & inspiratie
Alle blogs
18 zomervakantie-uitje met kids in en om Amersfoort
Samen herinneringen maken, nieuwe plekjes ontdekken en vooral heel veel plezier beleven. Deze zomervakantie zit vol leuke uitjes voor het hele gezin. Van spetteren en spelen tot theater, natuur en stoere activiteiten. Laat je inspireren door deze leuke zomertips!.
De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee
Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!