
Hans en Grietje
Hans en Grietje Pannenkoekenhuis en speelpark is een ware belevenis!
Bij Hans & Grietje Pannenkoekenhuis en speelpark beleef je het sprookje in het echt! In het meest magische pannenkoekenhuis vind je behekste tafels, staan kamers op zijn kop en gaan vloeren heen en weer! Je zet alles zelf in beweging door aan touwtjes te trekken of op knoppen te drukken.
Liever buiten spelen? Speel in de Grote Snoeptoren of de Heksentunnels, spring op de springkussens, race rond op de grote skelterbaan of wandel de Broodkruimeltjesroute in het Verdwaalbos!
Nieuw in 2018 is de Grote Snoeptoren: een nieuwe attractie met supergave glijbanen, een heus Snoepmuseum, selfservice horeca en het aangrenzende terras, van waar je de Heksentunnels kunt ontdekken.
Bekijk de menukaart met pannenkoeken en andere gerechten via de website, klik door op de roze button!”
Hans en Grietje Pannenkoekenhuis en speelpark
Sternweg 2A
3898 LJ Zeewolde
Openingstijden
Woensdag, vrijdag t/m zondag: 11:00 - 20:00 uur.Let op reserveren via de website, telefonisch of aan de kassa voor bepaalde tijden.
Prijs
Kinderpannenkoek €6,70.Toon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
3 x schattige herfstdiertjes van natuurlijke materialen
Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.