Hans en Grietje
Hans en Grietje Pannenkoekenhuis en speelpark is een ware belevenis!
Bij Hans & Grietje Pannenkoekenhuis en speelpark beleef je het sprookje in het echt! In het meest magische pannenkoekenhuis vind je behekste tafels, staan kamers op zijn kop en gaan vloeren heen en weer! Je zet alles zelf in beweging door aan touwtjes te trekken of op knoppen te drukken.
Liever buiten spelen? Speel in de Grote Snoeptoren of de Heksentunnels, spring op de springkussens, race rond op de grote skelterbaan of wandel de Broodkruimeltjesroute in het Verdwaalbos!
Nieuw in 2018 is de Grote Snoeptoren: een nieuwe attractie met supergave glijbanen, een heus Snoepmuseum, selfservice horeca en het aangrenzende terras, van waar je de Heksentunnels kunt ontdekken.
Bekijk de menukaart met pannenkoeken en andere gerechten via de website, klik door op de roze button!”
Hans en Grietje Pannenkoekenhuis en speelpark
Sternweg 2A
3898 LJ Zeewolde
Openingstijden
Woensdag, vrijdag t/m zondag: 11:00 - 20:00 uur.Let op reserveren via de website, telefonisch of aan de kassa voor bepaalde tijden.
Prijs
Kinderpannenkoek €6,70.Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste uitjes met peuters en kleuters in Amersfoort en de Gelderse Vallei!
De regio Amersfoort en de Gelderse Vallei heeft zoveel leuke uitjes te bieden voor de allerkleinsten! Van actieve avonturen tot spannende ontdekkingen, er is voor ieder wat wils. We hebben alle leuke tips verzameld om samen met je peuter/kleuter een onvergetelijke tijd te beleven in deze prachtige omgeving!
9x leuke boswandelingen met kinderen
Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in regio Amersfoort. Wij hebben de leukste wandelbossen en -routes voor je op een rijtje gezet!
5x Stoere uitjes in regio Amersfoort
Is jouw koter niet bang voor hoogtes, bergen en klimparcours en dol op stoere activiteiten? Deze uitjes in de regio zijn ideaal voor dappere kids. Klaar voor actie? GO!