Speur- en smikkeltocht
Kom speuren en smikkelen in Spakenburg met deze leuke wandelroute!
Ben jij tussen de 5 en 12 jaar en heb je zin om met je ouders te komen speuren en smikkelen in Spakenburg? Doe dan mee aan de Spakenburgse Speur- & Smikkeltocht! Je gaat de  historische en culturele kanten zien van Spakenburg met leuke, bijbehorende vragen en opdrachten.
Nadat je klaar met speuren bent kan je aanschuiven op een terrasje en genieten van een heerlijk drankje en hapje. De speurtocht is te downloaden via de roze button. Leer Spakenburg kennen en speur mee!
Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens in onze uitagenda!
Hecht Spakenburg
Oude Schans 90
3752 AH Bunschoten-Spakenburg
Prijs
GratisToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Sinterklaas intochten in regio Amersfoort & Gelderse Vallei
Op zaterdag 15 november 2025 vaart Sinterklaas en zijn Pieten Nederland weer binnen met zijn Pakjesboot. Dit jaar komt hij aan op Texel, maar waar en wanneer komt hij aan in regio Amersfoort & Gelderse Vallei? We hebben een overzicht gemaakt waar je de goedheiligman en zijn gevolg kan ontmoeten.
6 x leuke indoorspeeltuinen in en om Amersfoort
Weer of geen weer af en toe moeten je kinderen even wat energie kwijt en lekker spelen! Hier vind je 6 leuke indoorspeeltuinen waar ze kunnen uitrazen. Ook leuk voor een kinderfeestje.
9x leuke boswandelingen met kinderen
Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in regio Amersfoort. Wij hebben de leukste wandelbossen en -routes voor je op een rijtje gezet!