
Herfst (0-16 maanden)
Laat je baby genieten van rust, spel en klanken!
Op zondag 28 september klinkt de betoverende muziek van Herfst! in theater de Veerensmederij in Amersfoort, een uniek babyconcert speciaal voor de allerkleinsten.
Tijdens het September Me Festival zorgen drie topmusici voor een prachtige afwisseling van rustgevende klanken en speelse momenten, waarbij baby’s niet alleen luisteren maar ook actief meedoen.
Een bijzondere muzikale ervaring die jonge kinderen op een natuurlijke manier laat genieten van muziek. Kom samen ontdekken hoe magisch muziek kan zijn!
Mis het niet en reserveer alvast kaartjes, klik hiervoor op de roze button!
Tip: Kijk voor meer uitjes voor de allerkleinsten op onze uitagenda!
Meer inspiratie


Poppentheaterfestival ‘Poppen in het park’
Kom jij ook naar het superleuke Poppentheaterfestival in Park Randenbroek in Amersfoort?
Lepeltje Lepeltje Festival
Foodtrucks, muziek, kindervertier en meer. Schuif gezellig aan bij Lepeltje Lepeltje in Amersfoort
Naar het circus
Geniet deze zomer van een nostalgische circusvoorstelling van Circus Snor!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste gezinsuitjes op de Veluwe
Ontdek deze leuke uitjes met kinderen op de Veluwe!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
18 tips voor de zomervakantie in regio Amersfoort en Gelderse Vallei
Yes, zomervakantie! Lekker niet de wekker zetten en vooral heel veel leuke dingen samen doen. Wij hebben alvast 18 toffe zomertips voor je verzameld. Van dierenuitjes, museumbezoek of plonsen in een zwembad tot natuurtips, gezellige speellocaties en meer. Lees je mee?